Затриманого, який озброював "тітушок" для силового розгону Майдану, можуть випустити з-під варти

Спливає останній день, коли суддя може продовжити запобіжний захід.

У ніч на 27 березня з-під варти можуть звільнити єдиного затриманого підозрюваного в справі незаконної передачі зброї МВС "тітушкам" для силового розгону Майдану.

Про це повідомляє організація "Євромайдан SОS" на сторінці в Facebook.

Активісти наголошують, що Апеляційний суд Києва навмисно затягував справу і майже три місяці визначав її підсудність.

"І нарешті, коли справу таки передали на розгляд Святошинському суду лишився один день до закінчення тримання під вартою тітушки Р.Заворотного", - йдеться в заяві.

В організації зазначили, що субота, 26 березня, - останній день, коли суддя може розглянути цю справу і продовжити утримання під вартою Заворотного.

"Але суддя В. Жмуть відмовилася розглядати цю справу в суботу. Хоча сам факт того, що до закінчення строку тримання під вартою лишився один день мав би бути прямою підставою для швидкого призначення судового засідання та забезпечення явки усіх учасників процесу", - зауважують активісти.

У "Євромайдан SOS" наголосили на важливості цієї справи.

"Це саме та справа, по якій проходять співробітники МВС, що на виконання злочинних наказів екс-міністра В.Захарченка видали міліціонерам та тітушкам більше 1,5 тисяч одиниць автоматів АК74У та майже 800 тис. патронів до них", - йдеться в повідомленні.

Організація зазначає, що епізод про незаконну видачу зброї сам по собі є ключовим для доказу переслідувань учасників Євромайдану режимом Януковича, "адже яскраво демонструє зв'язки між міліцією і кримінальними угрупованнями для придушення протесту".

Єдиний підозрюваний у справі видачі зброї зі складів МВС для розгону Майдану завтра може втектиУ ніч на 27 березня ймо...

Опубліковано Євромайдан SOS 25 березень 2016 р.

Нагадаємо, що у  Вищому адмінсуді заявили, що не карають суддів часів Майдану через "ляп" у законі. У відомстві стверджують, що нардепи ухвалили закон "Про забезпечення права на справедливий суд", що стало причиною колізії у правовому полі. У документі передбачена норма про 3-річний термін притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, натомість у  перехідних положеннях документа встановлений  термін в один рік: з 27 лютого по 28 березня. У ВАСУ вирішили, що застосовувати мають саме норму, вказану у перехідних положеннях, та скасували три рішення Вищої ради юстиції про звільнення за порушення присяги суддів Майдану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: