Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затриманого, який озброював "тітушок" для силового розгону Майдану, можуть випустити з-під варти

Спливає останній день, коли суддя може продовжити запобіжний захід.

У ніч на 27 березня з-під варти можуть звільнити єдиного затриманого підозрюваного в справі незаконної передачі зброї МВС "тітушкам" для силового розгону Майдану.

Про це повідомляє організація "Євромайдан SОS" на сторінці в Facebook.

Активісти наголошують, що Апеляційний суд Києва навмисно затягував справу і майже три місяці визначав її підсудність.

"І нарешті, коли справу таки передали на розгляд Святошинському суду лишився один день до закінчення тримання під вартою тітушки Р.Заворотного", - йдеться в заяві.

В організації зазначили, що субота, 26 березня, - останній день, коли суддя може розглянути цю справу і продовжити утримання під вартою Заворотного.

"Але суддя В. Жмуть відмовилася розглядати цю справу в суботу. Хоча сам факт того, що до закінчення строку тримання під вартою лишився один день мав би бути прямою підставою для швидкого призначення судового засідання та забезпечення явки усіх учасників процесу", - зауважують активісти.

У "Євромайдан SOS" наголосили на важливості цієї справи.

"Це саме та справа, по якій проходять співробітники МВС, що на виконання злочинних наказів екс-міністра В.Захарченка видали міліціонерам та тітушкам більше 1,5 тисяч одиниць автоматів АК74У та майже 800 тис. патронів до них", - йдеться в повідомленні.

Організація зазначає, що епізод про незаконну видачу зброї сам по собі є ключовим для доказу переслідувань учасників Євромайдану режимом Януковича, "адже яскраво демонструє зв'язки між міліцією і кримінальними угрупованнями для придушення протесту".

Єдиний підозрюваний у справі видачі зброї зі складів МВС для розгону Майдану завтра може втектиУ ніч на 27 березня ймо...

Опубліковано Євромайдан SOS 25 березень 2016 р.

Нагадаємо, що у  Вищому адмінсуді заявили, що не карають суддів часів Майдану через "ляп" у законі. У відомстві стверджують, що нардепи ухвалили закон "Про забезпечення права на справедливий суд", що стало причиною колізії у правовому полі. У документі передбачена норма про 3-річний термін притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, натомість у  перехідних положеннях документа встановлений  термін в один рік: з 27 лютого по 28 березня. У ВАСУ вирішили, що застосовувати мають саме норму, вказану у перехідних положеннях, та скасували три рішення Вищої ради юстиції про звільнення за порушення присяги суддів Майдану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції