Затриманого за голову Сталіна тризубівця в СІЗО закатували до втрати свідомості

20-річного сина голови Центрального проводу ВО "Тризуб" у запорізькому СІЗО катують так, що в нього струс мозку і він періодично втрачає свідомість.

20-річного Пилипа Тарана, сина голови Центрального проводу ВО "Тризуб" Андрія Стемпіцького, у запорізькому СІЗО катують.

Про це повідомила представниця організації "Жіноча січ" Тетяна Тарасенко з посиланням на адвоката Тарана Ленюк Мар'яну Дмитрівну.

За її словами, хлопця тяжко били, непритомного закидали в камеру, застосовували електрошок. Зараз у нього струс мозку, він періодично втрачає свідомість, і велика гуля на спині в області хребта.

Мордують його, за словами Тетяни, лише за те, що він син голови "Тризубу" - думають, що володіє якоюсь інформацією. Офіційно Пилипу Тарану інкримінують лише участь у спилянні голови Сталіна.

Також Тетяна Тарасенко повідомила, що була прокурорська перевірка, до Пилипа прийшов прокурор, запропонував підписати папірці, що ніхто його не бив і він не має скарг на умови утримання. Хлопець відповів, що не підпише. Тоді до нього в камеру зайшли троє і знову побили до втрати свідомості, але він нічого не підписав.

Рідні і друзі Пилипа Тарана мають намір писати скарги і домагатися призначення парламентської комісії для контролю за цією справою.

Раніше повідомлялося, що до іншого затриманого активіста ВО "Тризуб" Василя Лабайчука також застосовувалися тортури. Перед цим запорізькі правоохоронці морили його голодом.

Читайте також:

Заарештованих за пам'ятник Сталіну націоналістів катують в СІЗО

Затриманого тризубівця звинуватили у вбивстві бізнесмена Брагинського

Націоналісти дорікнули СБУ: пам'ятник Сталіну повинні були знищити ви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: