Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Затримати озброєного педофіла в Маріуполі допомогли діти

Вони повідомили в поліцію, коли підозрюваний хотів зґвалтувати школярку.

Діти допомогли затримати підозрюваного у педофілії в Маріуполі. Школярі прослідкували за чоловіком, що підходив до них з інтимними питаннями, а коли побачили, що він зник за будівлею разом з 10-річною дівчинкою, викликали поліцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Поки чекали правоохоронців, діти почали все знімати на мобільні телефони. Поліцейські, які приїхали на виклик дітей, молодика затримали, у нього вилучили ніж.

За даними поліції, саме погрожуючи ним, підозрюваний намагався зґвалтувати дівчинку. Своєї провини він не визнав та запевняв, що просто справляв малу нужду за рогом – тому й був зі спущеними штанями. А дівчинка, мовляв, раптом опинилася поряд.

27-річний підозрюваний, який раніше вже був засуджений, тепер знову постане перед судом. 

Відео У Маріуполі діти допомогли затримати підозрюваного у педофілії

Школярі прослідкували за чоловіком, що підходив до них з інтимними питаннями. Коли побачили, що згодом він зник за будівлею разом з 10-річною дівчинкою, викликали поліцію. Поки чекали правоохоронців, почали усе знімати на мобільні. Поліцейські, які приїхали на виклик дітей, молодика затримали, у нього вилучили ніж.   

У Маріуполі діти допомогли затримати підозрюваного у педофілії

Як відомо, 11-річна Дарина Лук'яненко із селища Іванівка на Одещині зникла 13 червня, її шукали 6 днів. 19 червня поліція знайшла її тіло у вигрібній ямі. Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де знайшли тіло Лук‘яненко. Потім було оприлюднене фото підозрюваного. Ним виявився 22-річний сусід дівчинки, який зізнався у скоєнні злочину.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, поліція вважає основним мотивом вбивства сексуальний.

TСН.ua зібрав усе, що зараз відомо про зникнення Дар'ї Лук'яненко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції