Затулін, Марков і група "Любе" приїхали до Криму славити російську мову

Фестиваль "Велике російське слово" відкривається в Криму щороку 6 червня, в день народження Олександра Пушкіна, і триває до 12 червня - Дня Росії.

Костянтин Затулін
Костянтин Затулін
6 червня в Криму відкрився фестиваль "Велике російське слово", який проводиться вп’яте. На відкриття до Сімферополя прибула низка російських політиків, зокрема голова Держдуми РФ Борис Гризлов, а також російські депутати, колишні персони нон грата Сергій Марков і Костянтин Затулін. Крім того, на фестиваль прибула відома група "Любе".

"Ми доклали багато зусиль для проведення фестивалю на високому рівні, тому, сподіваюся, Ви не будете розчаровані", - сказав спікер парламенту автономії Володимир Константінов після зустрічі Гризлова в аеропорту Сімферополя.

"Російське слово, російська мова об’єднують і зближують, хоча в 90-і роки тенденція йшла на утиск російської мови в країнах, що утворилися на пострадянському просторі, але минуло 10-12 років, і народи, керівники цих країн зрозуміли, що це була помилка, і тепер час усе розставляє на свої місця", - заявив голова Держдуми РФ.

Він зазначив, що Крим є територією, де "російську мову люблять", і більшість населення розмовляють нею.

До складу російської делегації, зокрема, увійшли 11 депутатів Держдуми РФ (серед них Сергій Марков і Костянтин Затулін), група "Любе", солісти Державного академічного російського народного хору імені П’ятницького.

Після завершення урочистого прийому Константінов і Гризлов вирушили до меморіалу Невідомого солдата в парку імені Гагаріна, де поклали квіти і вшанували пам’ять воїнів, полеглих у роки Великої Вітчизняної війни.

Фестиваль "Велике російське слово" відкривається в Криму щороку 6 червня, в день народження Олександра Пушкіна, і триває до 12 червня - Дня Росії. Фестиваль проводиться для зміцнення позицій російської мови, розвитку російської культури і міжнародної співпраці в гуманітарній сфері.

Читайте також:

Затулін і Марков прийшли в Раду: їм аплодували стоячи

98% українських випускників проігнорували тести з російської мови

Москва вимагає від України особливого статусу російської мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: