Затулін натякнув, що українці ніколи не мали своєї історії

Багато нині незалежних держав, як не прикро, може бути, це комусь чути, ніколи не мали своєї історії існування як незалежні держави, наполягає Затулін.

Багато нині незалежних держав, серед яких і Україна, ніколи не мали своєї історії.

Таку думку висловив перший заступник голови Комітету Держдуми РФ у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками, директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін в ході всеросійської науково-практичної конференції "Історична освіта в сучасній Росії. Перспективи розвитку".

"Багато нині незалежних держав, як не прикро, може бути, це комусь чути, ніколи не мали своєї історії існування як незалежні держави. І цей факт дуже дратує. Він змушує вигадувати і вигадувати такого роду міфи, які мали б дати зрозуміти , що їх державність має не просто давні, а дуже давнє коріння. Побажання таким чином продовжити свою історію ретроперспективно ", - відзначив Затулін, якого цитує прес-служба партії" Єдина Росія ".

"Інший напрямок фальсифікації, яке проникає в шкільні підручники - це прагнення представити всі контакти з росіянами як похмуру сторінку в історії власного народу", - також зазначив він.

"Значить, якщо ми програли, ми повинні платити за поразку. Ну, зрозуміло, Німеччина розплатилася в 1945. А Росія як правонаступник СРСР? Ми повинні віддати всі Курильські острови як незаконно окуповані. Також як і Сахалін. Природно, Кенігсберг. Природно, Карелію . Як ми розуміємо, кордон з Фінляндією пройде рівно по Кільцевій автодорозі Санкт-Петербурга. Ось у чому суть пересування початку війни у масовій свідомості на один тиждень. Ось кінцева мета фальсифікації історії не для істориків, а для масової свідомості ", - у свою чергу заявив доктор політичних наук, заступник голови Комітету Держдуми РФ з економічної політики, підприємництва і туризму Володимир Мединський.

"Тут запитують про те, як викладати історію, - продовжив пізніше Мединський. - Я вважаю, що історію треба викладати, перш за все, з любов'ю. З любов'ю до своєї країни, з любов'ю до своїх предків. Тому що тільки тоді, може бути, наші діти будуть читати підручники по-російськи, а ми не зникнемо з цієї території, як зникли згадувані тут народи: скіфи, сармати і так далі. Тому що тільки тоді наші діти захочуть жити і творити в нашій країні ", - додав він.

Нагадаємо, раніше Росія і Україна домовилися створити робочу групу з підготовки єдиного навчального посібника для вчителів історії.

Читайте також:

Історія з грифом "Секретно": У пошуках могили героя-2

Затулін: скасування автономії Криму призведе до розриву відносин між Україною і Росією

Москва незадоволена, що російська мова досі не є офіційною в Україні

ПР ініціює створення російсько-українських шкіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: