Затулін: офіцери ЧФ Росії повинні мати подвійне громадянство

Депутат Держдуми Росії Костянтин Затулін виступає за подвійне громадянство моряків Чорноморського флоту Росії, оскільки маючи лише одне грромадянство, військовослубовці не можуть існувати у Севастополі.

Костянстин Затулін
УНІАН
Костянтин Затулін
Депутат Державної Думи Росії Костянтин Затулін вважає, що у військовослужбовців Чорноморського флоту Росії має бути подвійне громадянство.

"Когось хвилює Ялтинський маяк. Мене, наприклад, більше хвилює світовідчуття цих офіцерів Чорноморського флоту, які, прослуживши все життя в російському Чорноморському флоті, будучи громадянами Росії і які залишаються після виходу у відставку жити в Севастополі, тому що тільки там у них є житлова площа, змушені переходити з російського громадянства в українське, тому що інакше вони не можуть існувати у цьому Севастополі, тому що інакше не можуть повноцінно існувати їхні родини. Взагалі, існувати можуть, але не можуть претендувати на роботу. І вони змушені переробляти свої пенсійні посвідчення і так далі. Чому б стосовно цих людей не домовитися про подвійне громадянство для них? ", - відзначив Затулін.

"Російське законодавство це не забороняє, а українське законодавство як раз забороняє це прямим чином. І, більше того, в попередній період воно переслідувало всіх тих, хто зумів таки, володіючи українським паспортом, роздобути ще громадянство Росії", - підкреслив депутат Держдуми.

Нагадаємо, президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв підписали спільну заяву з питань безпеки в Чорноморському регіоні, а також з питань удосконалення системи європейської безпеки.

Заява була підписана за підсумками третього засідання українсько-російської міждержавної комісії 17 травня у Києві.

Росія і Україна виступають за розширення співробітництва між Чорноморським флотом і Військово-морськими силами ЗС України, говориться в спільній заяві президентів двох країн з питань безпеки в чорноморському регіоні.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв підписали заяву про безпеку у Європі і Чорноморському регіоні

Янукович і Мєдвєдєв домовляться про стратегічну співпрацю на 10 років

Україна пропонує підвищити орендну плату за базування ЧФ Росії

Уряд впевнений, що ЧФ РФ нічим не загрожує України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: