Затулін побачив, що ПР розчарувала українців

Директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін вважає, що вибори для ПР можна вважати успішними, однак "є певне розчарування на південному Сході України".

Низьку явку виборців на місцевих виборах на Сході і Півдні України можна пояснити невиконанням владою своїх передвиборних обіцянок.

Таку думку висловив депутат Державної думи РФ, директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін.

За словами Затуліна, вибори в Україні можна певною мірою вважати успішними для Партії регіонів, хоча її успіх міг би бути більш вражаючим.

"Враження від цих успіхів змазується низькою явкою на виборах", – сказав він.

Затулін зазначив, що в місцевих виборах у 2006 році в Севастополі взяли участь 63% виборців, а зараз – 41,7%.

"Є певне розчарування тим, що цілий ряд передвиборних положень не знайшли своєї реалізації на практиці. Скажімо, для Півдня і Сходу України важливе виконання передвиборних обіцянок щодо російської мови", – сказав Затулін і додав, що влада навіть на регіональному рівні не надала російській мові офіційного статусу.

Затулін вважає, що в цілому Партія регіонів просунулася у владу на регіональному рівні, і її результат покращає після підбиття підсумків виборів по мажоритарних округах.

У той же час, на думку депутата Держдуми РФ, українська влада має задуматися над тим, що "радикалізується Захід України, є певне розчарування на південному Сході України".

За його словами, не стало несподіванкою, що всеукраїнське об'єднання "Свобода", "відоме своєю яскравою русофобською позицією і крайнім шовінізмом2, отримало добрий результат на виборах. "Якщо це справді підтвердиться – це один із серйозних уроків, який владі і суспільству України треба зробити", – коментує Затулін.

Він зазначив, що, за попередніми даними, якщо в трьох областях України за ВО "Свобода" проголосували майже 30% виборців, то вона формуватиме "політичну атмосферу" в цих регіонах, і можливо з її представниками складно домовлятиметься.

Разом з тим директор Інституту країн СНД вважає, що Росія має продовжувати працювати з чинним президентом України і урядом, оскільки вони "політично представляють Україну в всіх питаннях".

При цьому він зазначив, що результати місцевих виборів в Україні не матимуть значення при вибудовуванні відносин між країнами.

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Експерти: люди не мали можливості проголосувати

Результати виборів будуть відомі за десять днів

Ющенко визнав ці "недемократичні та непрозорі" вибори

Міжнародні спостерігачі не побачили системних порушень на виборах

Результати виборів мерів: екзит-поли та підрахунок голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: