Затулін порадив Януковичу зробити з України федерацію

Російський політик Костянтин Затулін впевнений, що вирішити внутрішні проблеми розколу України на Схід і Захід можна лише шляхом федералізації.

Депутат російської Держдуми, директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін порадив українській владі задля досягнення внутрішнього компромісу в державі використати ідею федералізму.

"Треба зрозуміти, що без внутрішнього компромісу об'єднання України не відбудеться. Щоразу перед виборами будуть казати про розкол України на Схід і Захід. У даному питанні можна використати ідею федералізму", - сказав політик, відомий своїми скандальними заявами щодо України.

"Людям Януковича не вдалося утриматися від спокуси вважати, що тепер, коли вони перебувають при владі, вони зможуть вирішити всі проблеми без федералізму. Я сподіваюсь, що з часом вони це зрозуміють", - додав Затулін.

Він підкреслив, що бажання заспокоїти пристрасті та об'єднати Україну властиве чинному президенту Віктору Януковичу.

"Але цієї мети можна досягти лише на принциповій основі, а не на безпринципній. А принципова основа передбачає надання можливості громадянам України відчувати себе вільно та відчувати Україну своєю державою. Адже досі цілі групи населення ставляться до держави не дуже лояльно, бо ця держава не повною мірою задовольняє потреби, перш за все, російськомовного виборця. Держава не зняла всіх тривог цього виборця", - резюмував Затулін.

Зауважимо, що в правлячій Партії регіонів також є прихильники федералізації України. Зокрема, із закликом перетворити Україну на федерацію виступали віце-прем'єр – міністр регіонального розвитку Віктор Тихонов, народний депутат-регіонал Юрій Болдирєв та інші. Похвалив ідею про федеративний устрій країни і спікер парламенту Володимир Литвин.

Читайте також:

Затулін натякнув, що українці ніколи не мали своєї історії

Литвин похвалив ідею про федеральний устрій країни

Партія регіонів закликала перекроїти Україну за російським зразком

ПР: через Галичину Україна не відбудеться як держава

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: