Затулін про події у Львові: Україні слід заткнутися

Затуліна обурив коментар МЗС про те, що в Росії є "політики, які давно звикли заробляти політичний капітал на провокації напруженості в двосторонніх відносинах".

Скандально відомий російський політик, депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін не вважає вимогу Москви покарати винних у провокаціях у Львові втручанням у внутрішні справи України. На його думку, якщо провокацію не можна було попередити, то українському МЗС варто "заткнутися", а не коментувати подію. Таким чином він прокомендував реакцію МЗС України на львівські події.

"Якщо в Україні серйозно думають, що все, що там відбувається, - внутрішні справи, то тоді Україна дуже сильно запізнилася в часі... Точка зору, що прийняття заяви Держдумою є таким втручанням - це просто підігравання тим, хто намагається замість суті питання привернути увагу до наслідків", - заявив Затулін в інтерв’ю виданню "Главком".

ЗАВОРУШЕННЯ У ЛЬВОВІ: РЕАКЦІЯ ТА НАСЛІДКИ

Коментуючи заяву українського МЗС з приводу реакції Держдуми, він сказав: "Українське МЗС не є для мене авторитетом, тому що замість того, щоб розглядати суть проблеми, захищає честь мундира. Дайте відповідь на просте питання: хоч би одного разу якийсь вінок, квіти, які офіційний представник України в Російській Федерації вирішив покласти, розтоптувався? І цього буде досить, щоб сказати – до чого тут внутрішні справи?"

"Ви вважаєте, що коли генерального консула б'ють, розтоптують вінок і не дають вшанувати пам'ять власних героїв війни, яких в Україні ще ніхто злочинцями не оголосив, - це внутрішні справи? Може, ви ще й посла поб'єте? Чи, може, відрубаєте голову комусь з наших представників, а потім скажете, що в нас такі порядки і це внутрішні наші справи?" – обурився він.

На зауваження в коментарі МЗС, що "в обох країнах є політики, які давно звикли заробляти політичний капітал на провокації напруженості в двосторонніх відносинах", Затулін дав рекомендацію: "Щоб впоратися з політиками, які їм так заважають, потрібно просто не давати їм заробляти ці очки. Не допускати того, що сталося 9 травня, і тоді можна буде легко з ними впоратися. А якщо у вас в цьому відношенні не все гаразд, тоді заткніться з приводу цих політиків. Тому що ці політики - "санітари лісу", вони роблять те, що можуть. Я - зі своїх причин, хтось - зі своїх. Але якщо немає приводу, всілякі розмови цих політиків повисають у повітрі".

Затулін каже, що не приймає звинувачення українського МЗС на свою адресу. "Не на свою, а на адресу українського МЗС, яке як і раніше ганяється за фантомами політиків і не помічає, що в нього пика крива. Є й інше прислів'я - коли шукають смітинку в чужому оці, забувають про більмо у власному", - сказав він.

Як відомо, відзначення у Львові Дня перемоги, яке супроводжувалося масовими сутичками, переросло у міжнародний скандал: генконсул Росії у Львові Олег Астахов заявив, що у його колег по дорозі на Пагорб Слави відібрали вінок, який ті мали намір покласти на військовому кладовищі.

Державна дума РФ звернулась до українського керівництва з вимогою вжити заходи щодо організаторів провокацій 9 травня.

У відповідь МЗС заявило, що реакція російської сторони на події у Львові 9 травня свідчить, що інструменти з арсеналу антиукраїнських кампаній минулого не забуті.

Читайте також:

Янукович виключає, що львівські події спланувала Росія

Міліція поклала провину за львівські події на "Свободу"

МЗС звинуватило Росію в антиукраїнській кампанії

Росіяни відправлять у Львів тисячу "захисників ветеранів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: