Затулін: Україні нічим захистити Крим від Росії

Депутат Держдуми обіцяє, що РФ на Крим претендувати не буде. Хоча інструменти, щоб забрати собі півострів, в Росії є.

Росія не планує забирати в України Кримський півострів.

Про це під час відео-мосту Москва-Київ "Крим і Росія: чи будемо разом?" заявив депутат Державної думи РФ, директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін.

"Я зараз не бачу з боку Росії офіційного або неофіційного серйозного плану або бажання забрати Крим в України. В Росії є бажання добитися того, щоб Крим перестав бути яблуком розбрату, і щоб по відношенню до Криму українська влада поводилася культурно", - сказав російський політик.

На його думку, Україна отримала Крим незаконно. Проте Росія приймає нинішні реалії.

В той же час, Затулін зазначив, що РФ зможе забрати Крим, якщо захоче цього. "Юридична техніка, як дишло, завжди у розпорядженні тих, хто здатний на практиці здійснити задумане. Якщо уявити на цей момент, що Росія поставить собі мету забрати Крим в України, і Україна не в змозі протиставити нічого, крім юридичної техніки, то, запевняю вас, не дивлячись ні на яку юридичну техніку, ця справа буде зроблена. Тому що саме так все в історії і відбувається", - впевнений Затулін.

Він також згадав про проблему розмежування Керченської протоки між Україною та РФ. За словами Затуліна, в Україні "хочуть привласнити вхід і вихід в Азовське море", тобто Україна відмовляється визнавати, що Керченська протока повинна використовуватися спільно двома державами.

Нагадаємо, за даними опитування, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки, 44% громадян РФ вважають, що їхня держава та Україна мають обговорити питання приналежності Криму.

Майже 70% росіян не виключають, що через проблему приналежності півострову між Україною та Росією може виникнути гострий конфлікт. 17% вважають ймовірним збройний конфлікт України та Росії.

Читайте також:

Кожен шостий росіянин готовий воювати з Україною за Крим

В Криму спалили опудало "Дяді Сема"

Думка України про ЧФ на Росію не вплине

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: