Затулін відмовився від лікування

У російського депутата склалося враження, що він знаходиться у в'язниці, оскільки з ним поводяться як зі злочинцем.

Перший заступник голови комітету Держдуми РФ, директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін висловив протест проти дій співробітників прикордонної служби України, які ускладнили умови його перебування в лікарні в Сімферополі.

"Буквально півгодини тому я поінформував головного лікаря, який до мене приходив, про те, що відмовляюся від прийняття ліків і всякого подальшого лікування до тих пір, поки ці принизливі процедури не будуть скасовані", - цитує Затуліна прес-служба Інституту країн СНД.

За словами депутата, у нього склалося враження, що він знаходиться у в'язниці, оскільки українські прикордонники поводяться з ним як зі "злочинцем, ніким і ніколи не судимим та не засудженим".

Затулін розповів, що на поверсі лікарні, де він знаходиться, постійно присутні від чотирьох до шести співробітників української прикордонної служби, "які встановили пост прямо навпроти двері моєї палати, фактично заважають медикам виконувати їх обов'язки, супроводжують мене у випадку, якщо лікарі направляють мене на якусь процедуру".

При цьому, за його словами, на цьому ж поверсі проходять лікування інші пацієнти, у тому числі і з важкими кардіологічних захворюваннями. "Лікарня оточена", - додав він.

Нагадаємо, 6 червня Затулін прилетів до Сімферополя для участі в традиційному фестивалі "Велике російське слово", але не був допущений українськими прикордонниками на територію країни.

У СБУ заявили, що Затуліну не дозволили вийти з літака в Сімферополі, оскільки досі діє заборона на його в'їзд в Україну за спробу дестабілізації ситуації під час святкування 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі.

Читайте також:

Затулін розповів, чому в Україні переслідують російську мову

Через Затуліна Москва підіймає питання про "чорні списки" на в’їзд в Україну

Затулін звинуватив СБУ в погіршенні свого здоров’я

Затулін з літака госпіталізований у севастопольську лікарню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: