Затулін вимагає вибачень від України за заклики вбити його

Скандальний російський політик порівняв Україну зі "старою доброю Німеччиною"...

Депутат російської Держдуми і перший заступник голови Комітету у справах СНД і зв'язків із співвітчизниками Костянтин Затулін вимагає вибачень від "української державності" за "утиски російської мови", "звеличення бандерівців" та пікет у Києві, учасники якого закликали його, Затуліна, вбити.

Про це він написав у відкритому листі на ім'я посла України в Росії Костянтина Грищенка. У листі Затулін зокрема виклав своє бачення інциденту, який відбувся 6 червня в Сімферополі, коли політика не пустили до України.

Затулін наголосив: "Ви (Грищенко - ред.) як води в рот набрали. Якщо, звичайно, не враховувати ваше інтерв'ю журналу "Профіль", що вчасно з'явилося в ці дні, в якому у Вас "не викликає сумнівів, що приїжджати на територію країни і проводити агітацію проти її державності - означає здійснювати вчинок, на який дивитися крізь пальці не може жодна держава, яка поважає себе".

Затулін наполягає: "Дії вашої державності, від якої я вимагаю вибачень, і є якнайгірша проти неї агітація. Чи торкаються ці дії мене, утисків російської мови або звеличення бандерівців. Подумайте про свою власну відповідальність. Можливо, вам для цього знадобиться дізнатися про сьогоднішнє "пікетування" Українського філіалу Інституту країн СНД у Києві, в ході якого якийсь пан Гудима в мегафон вимагав: "Затуліна вбити і затулкою закрити".

"Посів починає сходити. Зовсім як у старій, добрій Німеччині", - додав російський політик.

Нагадаємо, на початку червня Затуліна не пустили до України. Політика, який прилетів до Сімферополя для участі у фестивалі "Велике російське слово", не випускали з літака. Після двох годин перебування на трапі літака російський депутат був госпіталізований в республіканський діагностичний центр Сімферополя з діагнозом "гіпертонічний криз".

У липні 2008 року СБУ строком на один рікзаборонило Затуліну в'їзд на територію України. В серпні того ж року Департамент інформації Міністерства закордонних справ Росії повідомив про те, що цю заборону знято.

Читайте також:

Затулін вимагає віддати Крим Росії

Затулін вилетів з України з нервами і скандалом

Затулін відмовився від лікування

Затулін розповів, чому в Україні переслідують російську мову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: