Затулін вимагає віддати Крим Росії

Після повернення з Сімферополя російський політик заявив: "Головне, що я хочу сказати: Крим, звичайно, хоче додому".

Депутат російської Держдуми Костянтин Затулін, якого 6 червня не пустили на українську територію в аеропорту Сімферополя, заявив, що Україні слід повернути Крим Росії.

9 червня після повернення з Сімферополя до московського аеропорту Внуково він заявив: "Головне, що я хочу сказати: Крим, звичайно, хоче додому".

За його словами, це може стати вирішенням українсько-російських проблем. "Українська влада, яка так не хоче бачити нас на своїй території, могла б просто вирішити цю проблему, повернувши Крим Росії", - сказав Затулін.

При цьому російський депутат пообіцяв, що представників української влади пускатимуть до Криму. "Ми обіцяємо, що будемо їх, як іноземних туристів, безперешкодно пропускати до Криму", - заявив він.

Крім того, Затулін наголосив, що в майбутньому слід чекати нових проблем у регіоні. "Боюся, що так легко це не відбудеться, але очевидно, що якщо влада України буде так поводитися з кримчанами і гостями Криму, наче гості їхали на окуповану територію, то це буде джерелом нових і нових негараздів", - сказав він.

За словами Затуліна, він досі не знає, на якій підставі йому забороняють відвідувати Україну, оскільки українська влада ще в минулому році запевнила його, що заборону на його поїздки зняли.

"Очевидно, що у нинішньої влади України підходять терміни, ви знаєте, що незабаром там пройдуть президентські вибори. Наприкінці представники "оранжевої" революції вирішили покуражитись", - вважає Затулін.

На його думку, головною причиною, з якої українські силовики перешкоджали його участі у фестивалі "Великое русское слово" в Криму, є бажання "показати кримському російському населенню, хто вдома господар".

"Звідси і всі ці одіозні заходи, що робляться ними", - сказав парламентарій.

Нагадаємо, 6 червня Затуліну, який прибув до Криму для участі у фестивалі "Великое русское слово", не дозволили зійти з трапа літака.

Після декількох годин суперечок із українськими прикордонниками й співробітниками СБУ в Затуліна різко підскочив тиск, йому викликали "швидку" й госпіталізували в одну з лікарень Сімферополя.

Там він перебував під наглядом українських силовиків. Представників преси в палату до російського парламентарія не пускали.

У липні 2008 року СБУ строком на один рік заборонило Затуліну в`їзд на територію України. В серпні того ж року Департамент інформації Міністерства закордонних справ Росії повідомив про те, що цю заборону знято.

Читайте також:

Затулін вилетів з України з нервами і скандалом

Затулін відмовився від лікування

Затулін розповів, чому в Україні переслідують російську мову

Затулін звинуватив СБУ в погіршенні свого здоров’я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: