Затулін вірить, що Янукович залишить російський флот в Україні

Костянтин Затулін вважає можливим до наступних виборів президента узгодити перебування в Україні ЧФ РФ й після 2017 року.

Депутат Держдуми Росії Костянтин Затулін, який донедавна мав статус персони нон-грата в Україні, переконаний, що перемога Віктора Януковича на виборах президента України дає можливість продовжити термін перебування Чорноморського флоту Росії в Севастополі без проблем.

Таку заяву він зробив 20 березня, на прес-конференції в Севастополі.

"Я не бачу причин, щоб при Вікторі Януковичі, перший термін якого закінчується до 2017 року, ми не могли б досягти принципових домовленостей, підписати документи, які б гарантували продовження перебування ЧФ РФ на Україні, в Криму та Севастополі, після 2017 року", - сказав він.

За словами Затуліна, "незважаючи на те, що в цілому в Україні існує різні точки зору, більше 70% населення вважають, що ЧФ РФ у 2017 році з Севастополя не піде".

"Я повністю поділяю думку українського народу, оскільки вважаю цю думку його проявом здорового глузду", - відзначив російський депутат.

За його словами, на сьогоднішній день потрібно "знайти такі обставини і аргументи, які дозволили б це зробити".

При цьому Затулін додав, що "питання зниження ціни на газ і питання продовження базування ЧФ РФ в Севастополі в цей раз може бути якимось чином зв’язані". "Воно не було таким від початку. Зараз, цілком можливо, це необхідно зробити", - сказав російський політик.

Таку пропозицію Затулін озвучує не вперше. У п'ятницю, 19 березня, він заявив, що Росія готова знижувати ціни на газ для України в обмін на перебування ЧФ РФ в Севастополі після 2017 року.

Читайте також:

Затулін сподівається, що російський флот буде в Криму вічно

Росія чекає на поліпшення ставлення до ЧФ: Янукович призначив нового главу флоту

Російські ЗМІ: РФ залишить свій флот в Україні в обмін на дешевий газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: