Затулін вважає, що Кушнарьов був непотрібний регіоналам

Коли Партія регіонів прийшла до влади, такі люди, як Кушнарьов, стали їй непотрібні - стверджує російський політик.

Євген Кушнарьов
УНІАН
Кушнарьов помер 17 січня 2007 року
Смерть одного з лідерів і ідеолога Партії регіонів Євгена Кушнарьова була "хоч і несподіваною, але в якійсь мірі закономірною", вважає директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін.

Про це Затулін заявив, виступаючи на круглому столі на тему "Євген Кушнарьов: ідейно-політична спадщина і наш час", присвяченого 60-річчю з дня народження політика.

"Партія регіонів йшла до влади, але ідеологія стала дедалі менш затребуваною всередині Партії регіонів. І сьогодні вона є незатребуваною всередині Партії регіонів у тій мірі, в якій треба було б, якщо б вона розвивалася за рецептами Кушнарьова. Такі люди, як Кушнарьов, ставали самій партії не дуже потрібні.

За словами Затуліна, Кушнарьов гостро відчував свою непотрібність партії.

Кушнарьову, як людині, яка розбиралася в ситуації, потрібно було б забути про свої ідеї (а це дуже важко людині в такому віці, такій гордій і такій самолюбній як Кушнарьов), або треба було б йти наперекір цим тенденціям... або треба було будувати більш довге політичне життя і створювати щось своє вже в якійсь перспективі, яка поки що тільки світиться "- сказав Затулін.

За його словами, бувають такі моменти, коли усе визначено, а бувають такі моменти, коли можна наліво піти, направо піти, це був один з таких моментів.

"Він закінчився таким чином. Трагічно закінчився. У цьому сенсі смерть Кушнарьова була, якщо хочете і вчасно, і невчасно, перед черговим етапом, коли потрібно було приймати рішення", - повідомив експерт.

Він зазначив, що не був близьким другом Кушнарьова, проте вважає себе його однодумцем, зокрема в тому що стосується федеративного устрою України.

"З 96-го року я дотримувався і дотримуюсь тієї точки зору, що федеративний устрій, федералізм в цілому, - це вихід для України, в тому числі і для одвічного питання про те, чи збережеться вона в нинішньому складі, або не дай Бог, з-за якихось політичних катаклізмів чи нерозумного керівництва цією країною, вона буде розколюватися ", - сказав Затулін.

Нагадаємо, 16 січня 2007 року під час полювання в Ізюмському районі Харківської області Кушнарьов отримав вогнепальне поранення в область печінки. Незважаючи на зусилля лікарів, він помер.

За офіційною версією слідства, ненавмисно постріл зробив Дмитро Завальний, помічник-консультант депутата Дмитра Шенцева. Йому було пред'явлено звинувачення у вбивстві з необережності. Згодом його амністували.

Читайте також:

Кремль покарає Затуліна за критику Партії регіонів

Затулін побачив, що ПР розчарувала українців

Кушнарьову поставили пам'ятник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: