Затулін: якщо повторюватиметься те, що відбулося у Львові, то вся Росія туди приїде

Російський депутат переконаний, що причиною заворушень у Львові стало непідписання президентом закону про червоний прапор.

Депутат Державної думи Росії Костянтин Затулін вважає причиною подій у Львові 9 травня непідписання президентом Віктором Януковичем закону про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні вивішуванням 9 травня червоного прапора.

Про це він сказав на прес-конференції.

"Якщо Президент України ніяк не реагує на прийняття у Верховній Раді закону про символи перемоги, в тому числі про червоний прапор, який був прийнятий напередодні 9 травня, було для багатьох не ясно, діятиме цей закон чи ні, то це для когось, як з'ясувалося, у Львові точно, було приводом для подібних виступів", - сказав він.

На його думку, Україна повинна розібратися в цій ситуації самостійно. Депутат вважає небажаним приїзд до Львова представників російської Комуністичної партії.

За його словами, це може мати негативні політичні наслідки і розглядатися як провокації. Затулін наголосив на неприпустимості подібних ситуацій надалі.

"Якщо ще 1, 2, 3, 4 рази буде повторюватися те, що відбулося у Львові, то вся Росія туди приїде, цим справа закінчиться", - сказав депутат Держдуми.

Затулін також підкреслив, що незважаючи на заяви деяких політиків та експертів, Росія не має ніякого відношення до організації подій у Львові 9 травня.

Читайте також:

У Львові через заворушення 9 травня заарештовано депутатів від "Свободи"

Львів готується до повторення подій 9 травня

Губернатор Львівщини заявив, що 22 червня Львів гостей не чекає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: