Затуліна знову не пустили в Україну

У Росії це називають продовженням практики "чорних списків", за якими деяким російським політикам заборонений в'їзд до України.

Директорові інституту країн СНД, депутату російської Держдуми Костянтину Затуліну знову не дозволили в'їхати на територію України.

Про це повідомив директор української філії інституту країн СНД Володимир Корнілов на міжнародній конференції "Російсько-українські відносини. Перед вибором".

За його словами, це є продовженням існування "чорних списків", за якими деяким російським політикам заборонений в'їзд на територію України.

У зв'язку з цим Затулін надіслав учасникам конференції відеозвернення, в якому розповів про своє бачення російсько-українських відносин і майбутньої президентської кампанії.

Нагадаємо, перший заступник голови Комітету Держдуми РФ у справах СНД Костянтин Затулін відомий своїми численними антиукраїнськими заявами, закликами розірвати Договір про дружбу між Росією та Україною й відібрати в України Крим.

У липні 2008 року СБУ заборонило Затуліну в'їзд на територію України. На початку червня 2009 року Затуліна не пустили до України. Політика, який прилетів до Сімферополя для участі у фестивалі "Велике російське слово", не випускали з літака.

Зазначимо, що міністр закордонних справ України Петро Порошенко, коментуючи свій недавній візит до Москви, повідомив, що Україна і Росія поступово вилучатимуть окремих осіб з так званих "чорних списків".

Він наголосив, що у випадку, якщо громадянин України або Росії дає згоду дотримуватися обов'язків і прав обох держав, то він може бути вилучений з так званого "чорного списку".

Читайте також:

Затулін запропонував росіянам подивитись на українців через приціл

Затулін вимагає вибачень від України за заклики вбити його

Майбутньому президенту України радять не провокувати Росію

Президент переконаний, що всі непорозуміння з Росією через демократію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: