Депутата Затуліна знову не пустили в Україну

Депутат Держдуми прибув для участі у фестивалі "Велике російське слово". Але СБУ проти перебування "сепаратистів і екстремістів" в Україні.

Українські прикордонники заборонили депутатові Державної думи Російської Федерації Костянтину Затуліну, який прибув до Криму для участі у фестивалі "Велике російське слово", вийти з літака в аеропорту Сімферополя.

Про це повідомив прес-секретар фестивалю Юрій Першиков.

За його словами, Затулін летів рейсом з Санкт-Петербурга. Представники Держприкордонслужби не дозволяють російському депутатові вийти з літака, посилаючись на заборону в`їжджати йому на територію України.

"Спека, людина не хлопчик вже, стоїть на трапі літака, не може спуститися вже другу годину", - сказав Першиков. За його даними, в аеропорту вже знаходяться представники Генерального консульства Росії в Сімферополі. Крім того, на території є представники оргкомітету фестивалю "Велике російське слово".

В Азово-Чорноморському регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомили, що, за їх даними, Службою безпеки України накладена заборона на в`їзд Затуліна до України. Саме тому він не може вийти з літака.

"У нього заборона на в`їзд до України, термін заборони ще не закінчився, тому поки що він не може зійти з трапа літака", - сказав представник прикордонної служби.

Прес-секретар СБУ Марина Остапенко прокоментувала затримання Затуліна.

"Досі діє заборона на в'їзд Костянтина Затуліна в Україну, що підтверджено різними судами тричі", - заявила Остапенко.

"Позиція СБУ України в цьому питанні дуже жорстка: незалежно від громадянства і посад сепаратистам і екстремістам немає місця в Україні", - наголосила Остапенко.

Нагадаємо, Костянтину Затуліну вже кілька разів відмовляли у в'їзді на територію України та попереджали про неприпустимість антиукраїнських заяв.

У свою чергу, російський політик ніколи не припиняв критикувати українську владу. Зокрема у травні 2008 року, коли мер Москви Юрій Лужков став персоною нон-грата в Україні.

Читайте також:

Затулін: Україні нічим захистити Крим від Росії

СБУ: Затулін фінансує чергову політичну акцію в Одесі

Суд зобов'язав Наливайченка сплатити Затуліну 63 тисячі грн

СБУ попередила Затуліна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: