Затверджені тарифи на похорони "улюблених бабусь"

Похорони в Києві відтепер можуть обійтися в кілька тисяч гривень.

Київська міська державна адміністрація встановила тарифи на ритуальні послуги. Їх вартість коливається від 5 до 1530 гривень за 1 послугу.

Про це йдеться у розпорядженні міськадміністрації.

Зокрема, адміністрація встановила тарифи на послуги, перераховані в наказі Державного комітету житлово-комунального господарства від листопада 2003 року в переліку мінімальних ритуальних послуг.

Найменший тариф встановлений на оформлення свідоцтва про поховання - 5 гривень, найбільший - 1 530 гривень за монтаж пам'ятника з прилаштуванням фундаменту вагою 1-1,3 тонни при підпохованні в сімейну могилу.

Тариф на викопування могили складає 360-1280 гривень залежно від якості ґрунту, пори року, розміру труни, і способу копання (ручний або механізований).

Похорони урни з прахом коштує 55-430 гривень залежно від місця поховання (вільне скринька колумбарію, ніша в колумбарній стіні або в склепі) і пори року, монтаж пам'ятника на могилі - 625-1 530 гривень залежно від його ваги, демонтаж надмогильної споруди - 120-310 гривень залежно від його ваги і пори року.

Тариф на кремацію в стандартній труні складає 590 гривень, в спеціальній - 650 гривень.

Встановлені тарифи діють на послуги комунальних підприємств "Київський крематорій" і "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування".

Розпорядження міськадміністрації зареєстроване в Головному управлінні юстиції в Києві 6 лютого.

Крім того, в пресу потрапив цікавий документ "Протокол наради від 4 лютого". Привертають увагу пункти: "Надати сценарій похоронів (за особисті засоби Черновецкого Л.М.). 1000 бабушек", "Пустити в ЗМІ повідомлення про організацію похоронів за особисті засоби Черновецкого Л.М., заздалегідь погодивши з Черновецким Л.М.", "Надати пропозиції по урочистій організації похоронів".

На цьому засіданні обговорювалися й інші, не менш резонансні рішення, наприклад:

"Доклад за програмою "Платний в'їзд в київські ліси";

"Надати звіт про хід реалізації програми із запровадження платної медицини";

"Довідка про платну телефонну лінію зоопарку" та ін.

Читайте також:

На карнавалі Черновецький влаштував "сольник"

Черновецький влаштує перегони та навчить молодь цілуватися

Черновецький запустив свій сайт

Томенко розповів, як правильно скинути Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: