Завадський після в'язниці мріє погладити кота, взяти до рук свій акордеон і попити кави

Музикант просто у залі суду визначився з датою сольного концерту.

Акордеоніст Ігор Завадський, який сьогодні вийшов з в'язниці на поруки, після 4 років ув'язнення за звинуваченням у розбещенні неповнолітніх, розповів, що відчуття у нього, як на концерті, і що мріє побачити свого кота і пограти на своєму акордеоні.

Про це він розповів у інтерв'ю ТСН одразу після виходу із зали суду під час якого його звільнили.

"Відчуття у мене, як на концерті, я ні хвилини не спав, погано виглядаю. Всі артисти хвилюються з цього приводу. Але хочу сказати, що вже 30 червня відбудеться мій сольний концерт у Будинку акторів у двох відділах. Я готувався лише півтори місяця, в мене не було інструменту, але за цей час я зробив диво. Хочу щоб всі до цього дива доторкнулися", - сказав Завадський.

Поділився акордеоніст і своїми мріями на найближчий день. Серед них зустріч з кошеням.

"Я свого котика в камері мріяв теж звільнити, щоправда він звільнився з Андрієм (продюсер акордеоніста, який проходив разом із ним у справі – ред.). От першим ділом мрію свою кицьку Іграшку, пологи якої я приймав у себе в камері і не бачив 5 місяців, хочеться побачити як вона виросла. Я загалом у камері 22 коти виховав, тричі пологи в однієї кішки приймав", - розказує артист.

А ще у мрії акордеоніста влаштувати собі концерт на своєму інструменті в повній самотності і попити кави зі своїми поручителями без охорони.

"Спочатку кішка, а потім музичний інструмент. Спочатку ті, за кого ми відповідаємо, а потім моя друга половина – музичний інструмент. Я настільки хочу взяти його до рук, що ви не уявляєте, але це буде в тиші, нікого поряд не буде, навіть кішка буде на кухні і сам влаштую собі маленький концерт. Це друге, а третє, я вип'ю кави-експресо, дуже хочу. Без охорони, нікого не боячись", - заявив музикант.

ВідеоЗавадський розповів, як його звільнення вплине на його життя і на всю Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: