Завадський пов'язав війну і окупацію частини України зі своїм ув'язненням

Завадський пов'язав війну і окупацію частини України зі своїм ув'язненням

Завадський пов'язав війну і окупацію частини України зі своїм ув'язненням

Акордеоніст Завадський розповів про свої екстрасенсорні здібності.

Звільнений судом акордеоніст Ігор Завадський запевняє, що знав про своє дострокове звільнення, адже володіє екстрасенсорними здібностями.

Про це він розповів у інтерв'ю ТСН одразу після виходу із зали суду під час якого його звільнили.

Завадський заявив, що нікому не бажає зла і запевняє, що попереджав всіх, хто готував його справу, що їм воно не минеться безслідно.

"У мене розвинулися екстрасенсорні здібності, коли я перебував у "творчій відпустці". У мене ця "відпустка" затяглася. Я почав відчувати майбутнє. Я всім казав, хто фальсифікував мою справу, я рокова людина, все зло що ви робите, вам повернеться багато разів. І сьогодні я дізнався, що перший слідчий емігрував до Росії, змушений змінити громадянство. Не жити у своїй державі. Наступна прокурор, яка готувала звинувачення, померла. Я їй казав, не треба є Божа кара. Я нікому не бажаю зла, я нікого не буде переслідувати", – заявив артист.

Завадський переконує, що справа буде закрита, за якого словами, всім очевидно, що вона сфабрикована. Також Завадський запевнив, що його звільнення – це позитивний знак змін всієї України.

"Сьогодні ми побачили, що українське правосуддя стає іншим. Зміни йдуть. Я з перших днів казав, що будуть страшні зміни в країні. Моє ув'язнення не може пройти для світу просто так. І зараз я стверджую, що і Крим повернеться, і територія України повернеться в повному обсязі. Це все було пов'язане з моїм ув'язненням, я так бачив, я фатальна людина. Я не беру на себе нічого, я просто розумію, що це так і є. На Україну чекають зараз найкращі часи. Сьогодні сталася історична подія для всього світу. Всім українцям пощастить вже найближчим часом. Зараз мій успіх буде ще більшим і в Україні будуть зміни на краще", – сказав музикант.

Акордеоніст запевнив, що нікому не буде мститися і не буде вимагати відшкодування. Проте дуже шкодує, що його звільнення не дочекалася його мама.

"Я розумію, що для моєї мами було б велике щастя дочекатися мене. Але я впевнений, що вона зараз з небес дивиться, радіє і посміхається. Я завжди вірив, що правда перемагає. І це моє ув'язнення потрібно було пройти для досягнення нового успіху, нових вершин. Я став добрішим, став вільнішим у в'язниці, це мені допоможе в творчості", – заявив музикант.

Завадський розповів, як його звільнення вплине на його життя і на всю Україну

Завадський розповів, як його звільнення вплине на його життя і на всю Україну

Повʼязані теми:

Наступна публікація