Дівчина в болоті та метання гранат. Нацгвардія показала видовищні фото навчань курсантів

Довжина полоси становила 900 метрів і складалася з 18 елементів.  

У навчальному центрі Академії з групою спецпризначення командно-штабного факультету проводилися навчання з фізичної підготовки. Курсанти практикували долати спеціальну смугу перешкод, повідомила прес-служба Національної гвардії України.

Зазначається, що навчання були орієнтовані на місцевості різного типу складності. Довжина полоси складала 900 метрів і складалася з 18 елементів.

Під час проходження смуги перешкод спершу потрібно було подолати різні види загороджень, як наземні, так і підземний хід. Наступним етапом став штурмовий комплекс та метання гранат. А на закінчення, майбутні офіцери повинні були пройти через водну перешкоду та заболочену ділянку місцевості.

"Перед початком у деяких військовослужбовців було помітно хвилювання, але усі курсанти впорались із своїми емоціями і фізичним станом та успішно подолали смугу перешкод. Це перший серйозний і дуже важливий крок  як військовослужбовця взводу пецпризначення у вашому житті. На цій полосі ми не зупиняємось , на вас чекає ще багато серйозних випробувань, таких як, наприклад,  стрибки з парашутами", - сказав спецпризначенцям начальник командно-штабного факультету полковник В'ячеслав Овчаренко. 

Нагадаємо, раніше відбулися навчання поліцейського спецназу Донеччини. Про це повідомив очільник ГУ Національної поліції Донецької обалсті В'ячеслав Аброськін. За його словами, у навчаннях взяли участь колишні добровольці батальйонів "Артемівськ", "Туман", працівники спецпідрозділу "Грифон".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: