Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Завдають шкоди державі": у Мінекономіки масово звільнили керівників "Укрспирту"

Наразі завершуються аудити, які свідчать про неприбутковість підприємств.

П'ятьох керівників регіональних підприємств державного підприємства "Укрспирт" звільнено з посад. Йдеться про усунення начальників Артемівського, Липницького, Новоборовицького місць провадження діяльності та зберігання спирту (МПД) .

Про це повідомив у Facebook міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Міністр уточнив, що їх позбавили повноважень 28 листопада через порушення порядку ведення виробничої діяльності. Крім того, зазначається, що звільнився з посади т.в.о. керівника Борокського МПД.

"Наразі завершуються аудити в Концерні та ДП "Укрспирт". Попередні результати - невтішні. Вже кілька років поспіль ми спонсоруємо абсолютно неприбуткові підприємства, які ще й завдають шкоди державі", - йдеться в повідомленні.

ДП «УКРСПИРТ» 28 листопада за порушення порядку ведення виробничої діяльності на місцях звільнено...

Опубликовано Тимофеем Миловановым Пятница, 29 ноября 2019 г.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський під час візиту до Тернополя заявив, що понад половина виробництва державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” перебуває в “тіні”. “Така в мене є статистика, ви скажете, так це чи ні, тобто більше половини, 55% виробництва зараз “Укрспирту” в тіні, державні заводи контролюються кримінальними угрупуваннями більше 10 років”, - сказав президент.

Своєю чергою, заступниця керівника Офісу Президента Юлія Ковалів розповіла, що, починаючи з 2016 року, майже у 5 разів зменшився фінансовий результат “Укрспирту”. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції