Завдяки Пукачу Генпрокуратура підчепить на гачок відомих політиків

Анатолій Гриценко не вірить, що суд над Пукачем дозволить довести до кінця справу Ґонґадзе, але полоскоче нерви політикам.

Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко не вірить в ефективність розслідування справи Ґонґадзе
Депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко не вірить, що суд над екс-генерал-лейтенантом Олексієм Пукачем дасть відповіді на всі питання щодо вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе.

Про це він заявив у своїй конференції.

"Ланцюжок між замовниками, організаторами і виконавцями цього злочину був розірваний двома кулями в генерала Кравченка і смертю генерала Фере", - зазначив депутат.

"Пукач не назве слідству прізвище того високого посадовця, який у 2003 році дав команду судді звільнити Пукача з-під арешту - саме тоді, коли ще всі ключові учасники були живі, а слідча група впритул наблизилася до розкриття злочину", - вважає Гриценко.

"Для мене показовим є той факт, що слідчий-"важняк" Генпрокуратури, який вів цю справу і сам заарештовував Пукача першого разу, пішов з прокуратури і не повернувся до неї ні після обрання Ющенка президентом, ні після кількаразових змін у керівництві ГПУ", - наголосив він.

Депутат вважає, що "причина очевидна - він не вірить у щирість намірів і ефективність розслідування". "І я не вірю", - додав Гриценко.

"Як уже стало відомо, Пукач увесь цей час жив в Україні й останніми роками не дуже й ховався. Але заарештували його саме зараз, напередодні виборів, в той момент, коли завершується експертиза "плівок Мельниченка" зарубіжними фахівцями", - сказав він.

"Не виключаю, що ми ще станемо свідками чергового політичного, передвиборчого забарвлення цієї справи". – зазначив Гриценко.

"Коли "на гачку" у Генпрокуратури і тих, хто на неї впливає, опиняться відомі політики, у тому числі, хтось із кандидатів у президенти, та їх потенційні спонсори. Досвід політизації кримінальної справи вже є, достатньо згадати розслідування справи про отруєння Ющенка", - сказав він.

Депутат переконаний, що "якби політика і політики не впливали на хід розслідування, то слідчі-професіонали середньої ланки - ГПУ і СБУ - довели би "справу Ґонґадзе" до суду багато років тому, а замовники, організатори і виконавці цього жахливого злочину уже б давно сиділи за ґратами".

"Мабуть, найважливішим і чи не єдиним результатом від затримання Пукача може стати людське, за християнськими традиціями, поховання Георгія, бо Пукач вже заявив на допиті, що вкаже місце, де схована голова журналіста", - заявив Гриценко.

Нагадаємо, 21 липня Генпрокуратура й СБУ затримали генерала Пукача. Він одразу ж був доставлений до Києва і, за деякими даними, протягом цілої ночі його допитували в Генпрокуратурі.

22 липня Пукач зізнався в причетності до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе. Крім того, зі слів заступника голови Служби безпеки України Василя Грицака, Пукач назвав замовників убивства, а також повідомив, що знає, де перебуває голова вбитого журналіста. В той же час адвокат Пукача Сергій Осика спростував цю інформацію.

Читайте також:

Дружина Ґонґадзе хоче для Пукача найвищої міри покарання

Литвин: Пукача використовують політики

Докази про причетність Пукача до вбивства Чорновола були знищені

Суд над Пукачем розпочнеться через півроку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: