Завершився IV саміт YES

Четвертий саміт Ялтинської Європейської Стратегії (YES) завершив учора свою роботу в Ялті.

Віктор Ющенко
(Фото: president.gov.ua)

В Ялті завершився Четвертий саміт YES, присвячений обговоренню взаємин між Україною та Європейським Союзом і перспектив вступу України до ЄС, перспектив перетворень в економічній сфері України у зв'язку з проведенням Євро-2012, торговельно-економічним відносинам між Україною і ЄС, а також політичній ситуації в Україні.

Гостями саміту стали 42-й президент США Уїльям Джефферсон Клінтон, федеральний канцлер Німеччини (1998-2005 рр.) Герхард Шредер, президент Польщі (1995-2005 рр.) Олександр Квасьнєвський.

Нагадаємо, Ялтинська Європейська стратегія (YES) - це міжнародна мережа, створена в 2004 р. з метою сприяння розвитку справедливої, вільної і спроможної України, налагодженню відносин з світом і підтримки членства України в Європейському Союзі. 

Саміт YES
(Фото: president.gov.ua)

До правління YES входять: член парламенту Португалії Маріо Давід, екс-президент Польщі Олександр Квасьнєвський, засновник YES Віктор Пінчук, віце-президент Європарламенту Марек Сівець, німецький політолог Олександр Рар, екс-президент Ротшильдовської міжнародної ради Жан-Пьєр Сальтьель, голова французького бюро агентства Euro RSCG Стефан Фукс. Очолює правління член парламенту Великобританії Стівен Байєрс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: