Завішує м'ясом поручні та викопав померлу кицьку: у Харкові дівчині 7 місяців погрожує колишній

Завішує м'ясом поручні та викопав померлу кицьку: у Харкові дівчині 7 місяців погрожує колишній

pixabay.com

Дівчина звернулася до поліції, але екс свої дії продовжує.

У Харкові 22-річна студентка медвишу скаржиться на погрози з боку колишнього. Він надсилає їй повідомлення із погрозами та намагається залякати у будь-який спосіб.

Про це йдеться у сюжеті Вікна-новини.

22-річна харків'янка, студентка медуніверситету Софія зустрічалася з на 3 роки старшим від неї Олександром, теж студентом-медиком, але вже інтерном. они зустрічалися рік, але у січні цього року розійшлися, але хлопець з цим не змирився і усіляко мститься дівчині.

Колишній дівчини тероризує не лише її, але й жителів під'їзду будинку, де вона мешкає, та сусідніх під'їздів. За словами дівчини, її екс влаштовує вибухи, обписує стіни незрозумілими написами і розвішує сире м'ясо на поручнях сходового майданчика.

Дівчина вже пів року навчається дистанційно. Батьки просто не пускають її до університету, боячись за її життя.

"Яким ти будеш іти з життя? Ти ще жива? Давай тебе закопаємо разом із кицькою. Тебе вб'ють, тебе зґвалтують - такого плану. Впродовж 24 годин він безперервно розсилав мої інтимні фото друзям, близьким, одноліткам, навіть викладачам", - розповідає Софія.

Колишній вже влаштував 3 вибухи біля дверей квартири, де мешкає Софія з батьками. Погрози лунають не лише на адресу Софії, але і її матері і батька, молодшого брата і навіть бабусі, яка живе через будинок. У неї також під вікнами вибухало.

До поліції родина зверталася кілька разів, втім, провадження за статтею "Втручання у приватне життя" відкрили не одразу. 

"До того, як не було явних ознак правопорушення, провадження не відкривалося. Жодних фактів, які б вказували, що саме він це робить, слідство поки не має", - говорить Евеліна Черепахіна  - речниця Харківського райвідділення поліції №2.

Сам Олександр теж усе заперечує. Він, мовляв, майбутній лікар-травматолог, навіщо йому таке робити.

"Я не знаю, хто це робить. Я цього не роблю", - говорить він.

Родина дівчини збирається і далі добиватися захисту від поліції.

Нагадаємо, що кладовищі в одному з міст Білгород-Дністровського району розкопали свіжу могилу. Пізніше з'ясувалося, що до цього причетний 38-річний місцевий житель, який таким чином хотів помститися покійному за колишні образи. 

Наступна публікація