Завітайте на ночліг

У Сімферополі відкрився Будинок нічного перебування для бездомних.

У Сімферополі сьогодні відкрився Будинок нічного перебування для осіб без певного місця проживання, які досягли 18-річного віку.

Як повідомили в Сімферопольській міській раді, установа включає спальні кімнати, ізолятор, медичний кабінет, комори, санвузли, душові, кімнати первинного огляду, кімнати-їдальні тощо.

Бомж (Фото: shunk.ru)
Є певні обмеження прийому в Будинок нічного перебування (Фото: shunk.ru)
У штаті Будинку нічного перебування - директор, головний бухгалтер, сестра-господиня, психолог, соціальні та медичні працівники, чергові.

У даний час у Будинку нічного перебування вже є шестеро бездомних громадян.

"Невдовзі їх стане набагато більше, оскільки до нас постійно приходять бездомні та запитують про наші послуги," - відзначила директор установи Тетяна Киричук.

Вона попередила, що є певні обмеження прийому в Будинок нічного перебування. Зокрема, сюди не приймаються особи з клінічними ознаками інфекційного захворювання, з психічними захворюваннями, у стані алкогольного, наркотичного сп`яніння (після огляду їх направляють до стаціонарних медустанов).

За словами Киричук, крім нічлігу та їжі, бездомним надається допомога у відновленні документів для подальшого оформлення пенсії чи інвалідності, психологічна та гуманітарна допомога (одяг).

Створення установи, розрахованої на 40 осіб, почалося в липні 2007 року й обійшлося міському бюджету в 755 тис. грн.

У церемонії відкриття Будинку нічного перебування взяли участь мер Сімферополя Геннадій Бабенко, перший віце-прем`єр Криму Едуард Гривковський, міністр праці та соціальної політики АРК Раєт Сеттаров, священнослужителі, які освятили приміщення, та інші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: