Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна долучилася до розслідування авіакатастрофи під Москвою

Призначено відповідальних осіб від України.

Для сприяння розслідуванню авіакатастрофи літака Ан-148 "Саратовських авіаліній" під Москвою Україна призначила уповноваженого представника і радників.

Про це повідомляє прес-служба Міждержавного авіаційного комітету.

"Повідомлення про катастрофу направлене в Україну - державу-розробника літака. Україна призначила уповноваженого представника і радників для участі в розслідуванні в рамках Програми 13 до Чиказької конвенції", - йдеться у повідомленні.

Українське державне підприємство "Антонов", що займається виготовленням та ремонтом літаків, своєю чергою заявило про готовність взяти участь у розслідуванні, передає ТАСС.

"Антонов "обов'язково підключиться до розслідування обставин катастрофи Ан-148, яка сталася напередодні в Московській області. Ми, звичайно, візьмемо в цьому участь, якщо буде відповідне прохання від російської сторони", - заявили у прес-службі.

Однак зазначається, що інформації про те, чи зверталася російська сторона до керівництва заводу за допомогою, наразі немає. 

Також у прес-службі додали, що літак, який потрапив у катастрофу, було виготовлено у Воронежі разом із представниками з України.

Нагадаємо, недалеко від Москви розбився літак Ан-148 з 65 пасажирами на борту. У результаті падіння літака загинули всі пасажири і члени екіпажу, тобто 71 людина. Поряд з місцем падіння знайдені уламки іншого повітряного судна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції