Заворотнюк обвінчалась в Криму

Російська акторка Анастасія Заворотнюк, що прославилась завдяки ролі в серіалі "Моя прекрасна няня", обвінчалась з 37-річним фігуристом Петром Чернишовим.

Всі приготування до обряду вінчання 35-річна Заворотнюк і 37-річний Чернишов тримали в таємниці. З Москви в Крим вони прилетіли в суботу, 11 жовтня, рейсовим літаком разом із близькими родичами.

Вінчання пройшло у храмі Воскресіння Христового на червоній скелі у Форосі. Вінчав молодих настоятель храму отець Євгеній, якого також, щоб уникнути витоку інформації, попередили лише за добу.

Молоді під'їхали до храму на чорному Hummer. Заворотнюк була одягнена в біле плаття з модним корсетом і фату, під якою ховались локони довжиною майже до пояса з вплетеними живими білими квітами.

Чернишов спеціально для своєї коханої привіз обручки  зі США, тому на розписі в Загсі, що таємно пройшов 22 вересня в Москві, вони обмежились тільки підписанням документу.

Усього на вінчання з Москви в Крим прибули лише діти Заворотнюк - 12-річна Аня й 8-річний Майкл (від шлюбу з бізнесменом Дмитром Стрюковим), її батьки й рідний брат Святослав з дочкою, нянька Тетяна Петрівна, а також родичі Чернишова - всього 9 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: