Заворотнюк застукали із Лазарєвим-молодшим

Російський фігурист Павло Чернишов не зміг виголосити ні слова після того, як переглянув любовну сцену за участю його дружини.

анастасія заворотнюк
УНІАН
Чернишов після побаченого лише посміхався
Цей сюрприз Анастасія піднесла Чернишову на прем'єрі картини "Артефакт", головними героями якої сталі Заворотнюк і Лазарєв-молодший. Сюжет фільму починається із знайомства головних героїв, які потім вирішують відправитися в спільну подорож на автомобілі. Під час поїздки молоді люди закохуються один в одного, і у них виникає пристрасне бажання зайнятися коханням. Що власне, вони і роблять на задньому сидінні автомобіля.

Після закінчення прем'єри весь вечір Петро Чернишов лише посміхався. На питання кореспондентів, чи подобається йому спостерігати з боку за постільною сценою за участю його дружини, фігурист лише відповів, що еротичну сцену можна було б упустити. Хоча Петро визнає, що цей епізод вніс родзинку в сюжет картини.
"Мені сподобався фільм! – поділився він своїми враженнями від побаченого. – В ньому є все, що потрібне: красива еротика, хороший гумор".

Заворотнюк вийшла після показу прем'єри дуже задоволеною, вона приймала поздоровлення колег по цеху.
"Чесно скажу – реготала. Зазвичай я сиджу і злюся, мені все не подобається. А якщо я так реготала, то, напевно, мені все сподобалося, - говорить вона. - Між іншим, сміялися всі. Тому я думаю, що глядачеві буде цікаво поглянути фільм".

Читайте також:

Заворотнюк у Києві полонила серце Гоголя

Cуд відхилив позов проти Заворотнюк

Заворотнюк обвінчалась в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: