Заява 1+1 media щодо перемоги у конкурсі з відбору управителя активами "УМХ"

Заява 1+1 media щодо перемоги у конкурсі з відбору управителя активами "УМХ"

Компанія "1+1 Інтернет" запропонувала найефективніші заходи для розвитку активів "УМХ".

Група 1+1 media, до складу якої входить ТОВ "1+1 Інтернет" - переможець конкурсу АРМА, у зв'язку із запитами, які надходять від ЗМІ про подальші кроки щодо управління активами "Українського Медіа Холдингу" наголошує, що агенство віддало перемогу компанії в інтересах держави та активів "УМХ". Наразі група очікує на проведення оцінки активів "УМХ" та їхнього фінансового стану. До цього залучать незалежних експертів.

Незважаючи на тиск, який чинився протягом усього конкурсу, АРМА ухвалила рішення в інтересах держави та активів "УМХ", оскільки програма розвитку активів, запропонована ТОВ "1+1 Інтернет", передбачає найбільші надходження до державного бюджету та найефективніші заходи для розвитку активів "УМХ".

Наразі група 1+1 media очікує на наступні кроки, що передують підписанню договору між ТОВ "1+1 Інтернет" та АРМА про управління активами "УМХ", а саме – проведення оцінки активів "УМХ" та їхнього фінансового стану із залученням до цього з боку АРМА незалежних експертів та отримання погодження Антимонопольного комітету України на укладання такого договору.

"Ми надалі інформуватимемо про перебіг процесу та запевняємо, що після підписання договору управління активами "УМХ" здійснюватиметься виключно в рамках чинного законодавства, відповідно до положень договору на управління активами та запропонованої програми", - кажуть в 1+1 media.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року Печерський районний суд міста Києва арештував активи медіахолдингу UMH.

У лютому 2018 року Апеляційний суд відмовив у передачі активів медіахолдингу UMH, які належать олігарху-втікачу, "бухгалтеру сім'ї Януковича" Сергієві Курченку, в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). 

Відео Відбір управителя для скандального холдингу "УМХ" оголошено повторно

Скандал та новий конкурс. Агентство з розшуку та управління активів, отриманих злочинним шляхом, оголосило повторний відбір управителя для "Українського медіа-холдингу". Раніше він належав олігарху-втікачу Сергію Курченку. Комітет АРМА повідомив, що не обрав переможця серед 7 претендентів. Серед них - низка телеканалів, зокрема і компанія "1+1 інтернет". Офіційного листа з поясненнями досі немає, а медіа-спільнота вважає, що конкурс відбувається з порушеннями. Більше – в сюжеті.

Відбір управителя для скандального холдингу "УМХ" оголошено повторно

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів