Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заява "1+1 Медіа" щодо ситуації із тимчасовим арештом активів Ігоря Коломойського

Медіа-група продовжує свою операційну діяльність у звичному режимі.

У зв'язку із запитами, які надходять до нас щодо того, яким чином вплине ситуація з тимчасовим арештом активів Ігоря Коломойського на діяльність "1+1 Media", вважаємо за необхідне прокоментувати: жодним чином не вплине. Медіа-група продовжує свою операційну діяльність у звичному режимі, ми готуємось до нового сезону та жодних змін у статусі не передбачається.

У нашому розпорядженні опинились документи адвокатської компанії Fieldfisher, яка представляє інтереси пана Коломойського у Високому Суді Лондона, в яких у тому числі зазначено таке:

"Компанії, що прямо чи опосередковано належать пану Коломойському, чи які мають для нього корпоративний інтерес, котрі здійснюють виробничу і/та сервісну і/та торгівельну або іншу операційну діяльність, мають право продовжувати свою звичну господарську діяльність, проводити операції та повною мірою розпоряджатися грошовими коштами та активами, якщо ці дії здійснюються у ході звичної та належної господарської діяльності".

Всі інші "роздуми та коментарі" щодо "1+1 Медіа" у цьому зв’язку в подальшому вважаємо недоречними та такими, що не відповідають дійсності.

Прес-служба "1+1 Медіа"

Залиште свій коментар

Вибір редакції