Заява Азарова - це димова завіса перед масштабними фальсифікаціями

Заява ПР про підготовку на Луганщині фіктивних нападів на штаби Тимошенко - це димова завіса перед початком масштабних фальсифікацій.

Заява Миколи Азарова про підготовку на Луганщині фіктивних нападів на штаби Юлії Тимошенко - це димова завіса перед початком масштабних фальсифікацій. Таку думку висловив політолог, заступник Директора Агентства моделювання ситуацій Олексій Голобуцький

На думку політолога, в наявності застосування технології відволікання суспільної уваги від можливих зон ризиків шляхом вкидання в інформаційний простір провокативних заяв.

«На базі сьогоднішніх повідомлень про фальсифікації на Донбасі можна було відкривати окреме інформаційне агентство, - вважає Голобуцький. - Це означає, що команду Януковича чекає непроста ніч на виборчих дільницях, коли їм доведеться захищати намальовані результати. Звичайно, в таких умовах найголовніше - відвернути суспільну увагу яких-небудь інформаційним приводом ».

На його думку, реакція Азарова може бути викликана якоїсь «фемінофобія», що панує в рядах Партії регіонів

«Наскільки мені відомо, напередодні виборів Наталія Королевська звернулася в міліцію з проханням організувати охорону всіх виборчих штабів, що стало реакцією на немислиме тиск на активістів Юлії Тимошенко, організоване в області командою Януковича. Зокрема, зафіксовано випадок, коли сім'ї керівника Антрацитівського штабу погрожували зброєю. На тлі цього епатажні заяви Азаров виглядають, щонайменше, вкрай нерозумною жартом », - підсумував експерт.

Читайте також:

Азаров: увечері затримають "бойовиків", які скажуть, що вони з ПР

Луценко: ПР звезла під Київ 2 тисячі колишніх силовиків

МВС: Регіонали готують 50-тисячний мітинг під ЦВК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: