Заява Мєдвєдєва - закид всій Україні, а не лише Ющенку

Звернення Дмитра Мєдвєдєва до Віктора Ющенка чітко й аргументовано відображає російську заклопотаність станом російсько-українських відносин.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у своїй заяві звертався не тільки до офіційного Києва, але й до українського народу.

Таку думку висловив спікер Держдуми Росії Борис Гризлов, повідомляє прес-служба російського парламенту.

"Вважаю, що звернення президента РФ Дмитра Мєдвєдєва до президента України Віктора Ющенка чітко й аргументовано відображає російську заклопотаність станом російсько-українських відносин", - зазначив Гризлов.

Спікер Держдуми підкреслив, що "не можна замовчувати або закривати очі на ті проблеми, що є реально".

"Тим паче, що завдяки "намаганням" нинішнього політичного керівництва України цих проблем не стає менше – навіть навпаки", - відзначив він.

"Той факт, що президент Росії вирішив зробити своє звернення публічним документом, свідчить про те, що Росія хоче вести дійсно чесний і відкритий діалог з нашими українськими партнерами", - вважає Гризлов.

"Ми хочемо, щоб наш голос було чутно не тільки президенту України, але і всьому українському народу", - додав він.

Нагадаємо, зараз Україна очікує на офіційну реакцію Віктора Ющенка на звинувачення його російського колеги Дмитра Мєдвєдєва в антиросійській політиці українського керівництва. Після цього має послідувати й офіційна реакція вітчизняного МЗС.

Мєдвєдєв звинуватив Віктора Ющенка в тому, що за роки його президентства Київ відійшов від принципів дружби та партнерства з Росією. Зокрема, президент РФ згадав про позицію України щодо російсько-грузинської війни минулого року, поставки української зброї до Грузії, трактування історії всередині України, прагнення української влади інтегруватися до НАТО, мовні проблеми та "втручання" у церковні справи.

Через "антиросійський курс" Ющенка Мєдвєдєв також вирішив поки не відправляти до України нового посла РФ Михайла Зурабова.

Читайте також:

Замість реагувати на Мєдвєдєва Ющенко повчає Тимошенко

Росія обіцяє не розривати дипломатичні стосунки з Україною

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

Росії нагадали, що після відкликання посла зазвичай починається війна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: