Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Заява про відставку давно написана – Холодницький

Керівник САП запевнив, що не боїться втратити посаду.

Конфлікт між керівниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України не зупинив спільну роботу двох органів. У цьому запевнив керівник САП Назар Холодницький у програмі "Право на владу" в ефірі каналу "1+1".

За словами головного антикорупційного прокурора, він готовий піти з посади, але не бачить у цьому необхідності. "Заява про відставку написана на другий день роботи, 2 грудня 2015 року", - розповів він. "Я не боюся цього", - додав Холодницький.

ВідеоСитник та Холодницький прокоментували конфлікт біля будівлі САП

За версією керівника прокуратури Назара Холодницького напередодні його колеги помітили біля свого офісу підозрілих кабельників. Вони тягнули дріт від лікарні "Охматдит" до будівлі САП. Прокурори викликали СБУ. Тим часом прибули і силовики НАБУ. Вони виштовхнули водія САП зі мікроавтобуса, за кермо сів нібито водій НАБУ і спричинив аварію. Більше – далі у сюжеті.

Ситник та Холодницький прокоментували конфлікт біля будівлі САП

Він пояснив, що готовий далі працювати разом із Артемом Ситником, але не хоче, щоби в цій роботі був присутнім елемент особистих конфліктів. "Напевне, якщо будуть дальші спроби мотати кабелі", - назвав Холодницький причину можливого подальшого загострення стосунків. "Я кабелі на Сурікова не клав", - додав він, натякаючи на розташування головного офісу антикорупційного бюро.

При цьому Холодницький запевнив, що взаємодія між САП і НАБУ триває, попри конфліктні стосунки керівників. "Далі робота йде. Все нормально, процес триває. Тільки не треба перетворювати державну установу на установу вирішення своїх питань", - підсумував прокурор.

Фотогалерея Погрози зброєю та заклики заспокоїтись: з'явилось відео з місця конфлікту зі спецназом НАБУ (5 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції