Заяви опозиціонерів містять порушення?

Регламентний комітет Верховної Ради вважає: заяви про вихід із фракцій депутати оформили неналежно.


Регламентний комітет Верховної Ради України запевнює, що 45 заяв депутатів-опозиціонерів про вихід із фракцій містять порушення. 

Сьогодні під час вечірнього пленарного засідання повідомила член Регламентного комітету ВР від фракції Партії регіонів Олена Нетецька. 

Вона зауважила, що регламентний комітет спільно з апаратом ВР перевірив усі заяви депутатів від фракцій БЮТ та «Наша Україна». 

За словами Нетецької, комітет виявив, що почерк на деяких заявах відрізняється від того почерку на присягах народних депутатів. 

Вона наголосила, що заяви трьох народних депутатів датовано 18 квітня, але перевіркою встановлено, що саме тоді вони перебували у відрядженнях. 

Олена Нетецька додала, що мотивацією для написання заяв деякі депутати вказують указ Президента про розпуск Верховної Ради від 2 квітня. Одначе, нагадала вона, цей указ уже не є чинним. Загалом комітет нарахував 45 неточностей. 

31 травня фракції «Наша Україна» і БЮТ зареєстрували в апараті Верховної Ради заяви про вихід своїх народних депутатів з фракцій. 

Лідера фракції “Наша Україна” В’ячеслав Кириленко повідомив, що у Верховній Раді зареєстровано 62 заяви від фракції «Наша Україна» і 106 - від фракції БЮТ, загалом 168 заяв. 

Сьогодні, 1 червня, фракції «Наша Україна» і БЮТ звернулись до спікера Олександра Мороза з вимогою оприлюднити ці заяви.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: