Зайцева виплатила 31 грн 67 коп компенсації сім'ям загиблих у смертельній ДТП

Зайцева виплатила 31 грн 67 коп компенсації сім'ям загиблих у смертельній ДТП

Фото: УНІАН

Чому Зайцева перерахувала саме таку суму, адвокату поки з'ясувати не вдалось.

Олена Зайцева почала виплату компенсацій постраждалим. Нині вона відбуває 10-річний строк позбавлення волі за скоєння смертельної ДТП у Харкові в жовтні 2017 року,

Про це повідомляє УНІАН за посиланням на адвокатку потерпілої сторони Ларису Матвєєву.

За її інформацією, Зайцева виплатила двом постраждалим компенсації в сумі 31 грн 67 коп.

"Ця сума була перерахована від Зайцевої в рамках виконавчого провадження як компенсація збитку, завданого внаслідок ДТП", - сказала Матвєєва.

Чому Зайцева перерахувала саме таку суму, адвокату поки з'ясувати не вдалось. Захисники потерпілих звертались з адвокатським запитом із проханням надати інформацію про те, чи працює Зайцева у виправному центрі, якщо так - то як і ким. Але керівництво їм відмовило в наданні такої інформації.

За її словами, захисники постраждалих планують звертатись до виправної служби, щоб через неї отримати від керівництва колонії відповіді на запитання, що їх цікавлять.

Водночас другий засуджений за скоєння зазначенї ДТП - Геннадій Дронов поки не почав виплачувати компенсацію. Зайцева і Дронов зобов'язані солідарно виплатити майже 8 млн грн компенсації сім`ям загиблих та постраждалим.

Нагадаємо, кривава аварія сталася ввечері 18 жовтня 2017-го в Харкові. Тоді автомобіль Lexus, за кермом якого була студентка Олена Зайцева, врізався у Volkswagen, внаслідок чого загинуло шестеро людей: п'ятеро загинули на місці, а шоста жертва аварії померла після тижневої коми. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація