Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони продавали заборонені речовини за криптовалюту.

ГПУ та СБУ провели свою найрезультативнішу антинаркотична операцію – силовики викрили масштабну мережу торгівлі наркотиками через Інтернет-сайти та месенджер Telegram, її організаторам вже обрали запобіжні заходи.

Про це розповів генпрокурор Юрій Луценко у Facebook.

За його словами, за заборонені речовини розплачувались криптовалютою. Організатори створили мережу наркокур’єрів, закладників, створювали криптогаманці та акаунти на криптобіржах. Силовий підрозділ організації займався рекетом та фізичним насиллям щодо конкурентів. Членів своєї організації карали відрубуванням пальців.

Під час обшуків правоохоронці вилучили зброю, наркотики та близько 10 млн доларів готівки.

Загалом було затримано майже тисячу учасників наркомережі. 20 її організаторів вже отримали запобіжні заходи: арешт або застава в 100 млн грн, 300 млн грн, рекорд – в 349 млн застави, ще четверо – арешт без права застави.

Найрезультативніша антинаркотична операція ГПУ та СБУ: задокументовано і затримано розгалужену організацію загальною...

Опубліковано Юрієм Луценком Субота, 23 березня 2019 р.

Нагадаємо, у Києві викрили потужну лабораторію, де виготовляли психотропи. Вартість вилучених речовин - сім мільйонів гривень.

ВідеоВикрито найбільшу банду наркоторговців за всю історію незалежної України

Спецоперацію провели спільно слідчі прокуратури та СБУ. До організації, створеної 5 років тому, входили понад 1000 українців і громадян інших держав. Покупці оплачували товар криптовалютою, а отримані кошти наркоторговці інвестували у нерухомість та бізнес за кордоном.      

Викрито найбільшу банду наркоторговців за всю історію незалежної України

Залиште свій коментар

Вибір редакції