Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Збитки на мільйони. Залізничники поскаржились на українців, які крадуть і псують постіль у поїздах

В "Укрзалізниці" розповіли про заміну постільних комплектів.

Минулого року пасажири завдали "Укрзалізниці" збитків на мільйони гривень.

Про це заявив виконувач обов`язків голови компанії Євген Кравцов, йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".

За його словами, українці крадуть і псують постільний інвентар. Також білизна псується через те, що у деяких депо значно застаріли мийні комплекси.

Водночас Кравцов зазначив, що у поїздах нещодавно оновили 75% постільних комплектів, та запевнив, що "Укрзалізниця" робитиме акцент на їхній заміні.

Нагадаємо, раніше в "Укрзалізниці" анонсували велике прибирання та продемонстрували нові стандарти чистоти у вагонах. Обробляти вагони хочуть парою і хімією – і ретельне прибирання стане нормою, а вбиральні матимуть приємний запах. Вологе прибирання більше не буде обов’язком провідників, для цього задіюватимуть окремі бригади фахівців. У керівництві обіцяють створити гарячу лінію, на котру прийматимуть скарги.

ВідеоВ "Укрзалізниці" обіцяють влаштувати велике прибирання у потягах

Сьогодні демонстрували, як митимуть вагони, аби пахло, а не смерділо. Провідники більше не робитимуть вологе прибирання. Чепурити ж усе будуть окремі бригади фахівців. Водночас чиновники просять бути чемними і пасажирів - не красти та не псувати білизну в потягах. Торік поцупили постіль на кілька мільйонів гривень. 

В "Укрзалізниці" обіцяють влаштувати велике прибирання у потягах

Залиште свій коментар

Вибір редакції