Збудуй собі сам. В Ужгороді переселенцям із Донбасу передали котельню під переобладнання на житло

За два роки переселенці повинні збудувати 78 квартир.

Переселенці зі Сходу можуть отримати нове житло в Ужгороді. Щоправда, збудувати його їм доведеться самим у напівзруйнованій котельні.

Будівлю переселенцям на умовах позики передали депутати міськради. За два роки вони мають самостійно знайти кошти і збудувати собі 78 квартир. Проте, не встигли переселенці зрадіти такій новині, як наразилися на спротив місцевих активістів. Дехто вважає, що місцева влада, начебто, надає преференції біженцям, а про АТОвців забула. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Тетяна – переселенка з Донецька. Приїхала на Закарпаття під час активних обстрілів її рідного міста. Як і всі, думала, що на тиждень-два. Проте в Ужгороді вже більше двох років. Намагається провести до свого майбутнього будинку. Це нелегко, адже треба подолати непролазні хащі кущів та бур'янів.

Колись у будівлі була котельня, проте її закрили, а приміщення вже кілька років ніхто не використовував. Думали – розвалиться. Але війна на Сході внесла свої плани. Котельню вирішили віддати переселенцям, які прийшли просити землю під будівництво.

Не встигли переселенці зрадіти перспективі збудувати власне житло на Закарпатті, як деякі місцеві активісти вже засудили це рішення міськради. Навіть, пригрозили місцевим чиновникам розібратися після повернення з АТО.

Переселенці наголошують, що не претендують на чиєсь житло, а будуватимуть його собі самі. Якщо до них приєднаються АТОвці, то тільки будуть раді.

Більше подробиць дивіться в сюжеті Андрія Привалова.

ВідеоВ Ужгороді окремі місцеві активісти виступають проти надання переселенцям житла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: