Гліб проїхався на омріяному мотоциклі та отримав побажання одужати й повернутися до поліції.

4-річний Гліб Хуртепа - підопічний проекту "Здійсни мрію" - який вже рік бореться з раком крові та хоче стати поліцейським, потрапив на свято Національної поліцїі України. Медики наполегливо радили не брати участі в параді, і мама Гліба засумнівалась, чи потрібно ризикувати і виводити дитину на сонце, тож здійснення заповітного бажання, заради якого команда проекту "Здійсни мрію" поставила на вуха навіть службу протоколу президента, опинилось під загрозою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Коли Гліба на його четвертий день народження прийшов вітати особисто голова Нацполіції, малий навіть не підозрював, який грандіозний сюрприз його чекає попереду. Хлопчик вже рік живе у лікарні, відколи йому поставили страшний діагноз – рак крові. Постійні хіміотерапія та переливання крові, попереду опромінювання – кінця краю лікуванню не видно. Команда благодійників, чиновників та медиків готувала цілу спецоперацію, щоби надихнути маленьку дитину на боротьбу за своє життя.

ВідеоПопри проблеми та негаразди здійснилась мрія хворого на рак 4-річного Гліба Хуртепи

Однак коли вже були внесені зміни до сценарію свята навіть у президентському протоколі, лікарі приголомшили – вони не радили Глібові іти на масшатбний захід у неймовірну спеку та можливий стрес напередодні чергової терапії. Рішення залишили за батьками дитини – мама розмірковувала до останнього. Під час приготувань і репетиції на Софійський площі хлопчик був іще вдома – в Чернігівській області. Всі причетні до підготовки сюрпризу дуже хвилювалися, що задумане не вийде втілити в життя.

І от Софіївська площа, вже миготять патрульні автівки, про які так мріяв малий. Святкові поліцейські на конях, велосипедах та мотоциклах, міністр МВС зустрічає перших гостей, за графіком прибуває президент… І мама таки наважилася привезти на свято Гліба. "Від імені всієї поліцейської родини хочу вручити Глібу іменний поліцейський жетон", - оголосив Арсен Аваков і сам почепив значок на маленьку форму хлопчика. Президент України особисто відправляє Гліба у перше патрулювання на справжньому мотоциклі і наказує – мріяти багато і ніколи не втрачати надії. "Якщо вірити – мрія обов'язково справдиться! Перемагай! Крокуй до своєї мети", - сказав Петро Порошенко. Та власноруч посадив малого на поліцейський мотоцикл.

Фотогалерея Проект "Здійсни мрію" разом з Лідією Таран долучається до Всесвітнього дня бажань (5 фото)

Глібові можна перебувати на сонці лічені хвилини, тож після церемонії його швидко доправлять додому. Хлопчик зізнався, що йому сподобалося. У захваті була й мати. "Одне можу сказати – світ не без добрих людей. Щире материнське їм дякую! Для нього це пам'ять на все життя. Він запам'ятає цей день, тепер він буде поліцейським точно", - каже вона. Коп, який возив хлопця на своєму мотоциклі, також попрощався з дитиною: "Бувай здоров! Щоб усе було добре!". Обоє підняли догори великі пальці рук.

Нагадаємо, що у Всесвітній день бажань у квітні цього року Лідія Таран, куратор проекту "Здійсни мрію", познайомилася з Глібом з Чернігівщини, який вже довго перебуває у лікарні і бореться з раком крові. Але це випробування не змінило допитливого характеру хлопчини.

Гліб будує серйозні плани, щиро мріє і з радістю розповідає про свою мрію: "Я хочу стати поліцейським, який рятує! Хочу справжню форму та патрулювати. І тоді хвороба мене буде боятися".

"Як надихнути чотирирічного хлопчика і далі боротися з хворобою, вірити в дива, вірити в краще життя? Треба здійснити мрію, об'єднати багатьох людей, щоб малюк та його батьки побачили, який навколо добрий світ і добрі люди, щоб вони відчули, що все можливо, не треба здаватися. Ми звернулися до Національної поліції, нам допомагало багато людей, це десятки зустрічей і перемовин, і разом з мамою та усіма нам вдалося зробити сьогодні неймовірне!" - каже Лідія Таран.

Саме для тих діток, які щодня борються за свої життя, "1+1 Медіа" і ТСН спільно зі всеукраїнським благодійним фондом "Крона" започаткували проект "Здійсни мрію", кураторами якого є телеведучі Лідія Таран та Олександра Лобода. Проект допомагає здійснювати мрії дітей, для яких кожен прожитий день – це диво.

Команда проекту прагне об'єднати чарівників та мрійників з усієї країни, знайти підтримку у відомих людей. Допомогти у здійсненні мрій та лікуванні маленьких пацієнтів може кожен, зробивши будь-який внесок за реквізитами проекту "Здійсни мрію" або через офіційний сайт - wish.1plus1.ua. Долучайтеся до всеукраїнського руху добра!

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар