Здоров'я Тимошенко і Луценка в один день різко погіршилося

Здоров'я екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-міністра МВС Юрія Луценка, які перебувають у київському СІЗО, різко погіршилося.

У Юлії Тимошенко та Юрія Луценка, котрі перебувають у київському СІЗО, в один день різко погіршало самопочуття.

Про стан здоров'я Тимошенко повідомив її адвокат олександр Плахотнюк.

Він наголосив, що в разі прийняття судом рішення про необхідність відновлення судового слідства захист Тимошенко буде знову клопотати про зміну запобіжного заходу для екс-прем'єра.

Адвокат зазначив, що екс-прем'єр вже більше сорока діб перебуває в СІЗО. За словами адвоката, в київському слідчому ізоляторі не створені належні умови для утримання заарештованих.

В той же час погіршало здоров'я колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Н е зважаючи на те, що є дозвіл суду на направлення екс-міністра до медичного закладу, його не можуть вивезти із СІЗО до лікарні через відсутність вказівки Міністерства охорони здоров’я, в який саме медичний заклад його необхідно відправити для обстеження та лікування.

Про це повідомив брат екс-міністра Сергій Луценко з посиланням на народного депутата Юрія Гримчака, який 14 вересня відвідав Луценка в СІЗО.

"Рішення суду (про направлення екс-міністра до медичного закладу) є, дозвіл СІЗО є, але чомусь немає вказівки Міністерства охорони здоров’я, куди його везти", - сказав брат Луценка.

Він зазначив, що Гримчак поїхав у Міністерство охорони здоров’я, щоб з’ясувати це питання.

Нагадаємо, колишнього прем'єра Юлію Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. З 5 серпня вона перебуває у СІЗО.

Юрій Луценко перебуває у СІЗО з грудня 2010 року. Його звинувачують у зловживанні владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія.

ЗМІ: Тимошенко засудять і амністують, Луценка - звільнять

Охоронці Луценка заперечують, що стан його здоров'я критичний

Здоров'я Луценка різко погіршилося

Партія Ющенка боїться, що Луценко помре до кінця суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: