Зелене світло розпродажу зброї

Прем'єр підписав постанову, що скасовує заборону на розпродаж майна Міноборони.

Прибутки на військових операціях
Через заборону, що діяла протягом року, спецфонд Міноборони недоотримав близько 2 млрд. грн.
Кабінет Міністрів України зняв заборону на продаж надлишкового військового майна Міністерства оборони. Про це сьогодні журналістам повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко.

«Вчора, врешті-решт, прем’єр-міністр підписав постанову уряду, якою знято заборону на реалізацію надлишкового військового майна, що діяла з 22 вересня минулого року,» - сказав А.Гриценко.

Він підкреслив, що за цей час, за приблизними оцінками, спецфонд Міноборони недоотримав близько 2 млрд. грн. За словами міністра, це призвело до зниження інтенсивності бойової підготовки, незавантаженості підприємств оборонно-промислового комплексу, відкладення будівництва житла та невиконання інших завдань.

Анатолій Гриценко повідомив, що Міноборони було складено та погоджено з Мінфіном порядок реалізації надлишкового майна, який здійснюється уповноваженими Кабміном структурами. За словами міністра, в новому порядку реалізації надлишкового майна закладені ефективніші механізми контролю з боку уряду, зокрема Міноборони, за діяльністю цих структур.

Він навів приклад, що раніше під час продажу певної будівлі у Львові можна було дати оголошення в районній газеті Полтави в малотиражній газеті, скупити весь тираж і купити цей об’єкт фактично за стартовою ціною. Міністр повідомив, що, відповідно до нових правил, такі оголошення мають публікуватись в загальнонаціональних державних ЗМІ і дублюватимуться на веб-порталі Міноборони.

Армія
Архів
Кабмін зняв заборону на продаж надлишкового військового майна Міноборони
Крім того, А.Гриценко запевнив, що Міноборони співпрацюватиме з тими уповноваженими структурами, які перед цим добросовісно працювали з оборонним відомством.

Також Міноборони робитиме свою незалежну оцінку об’єктів і виставлятиме початкову ціну реалізації, нижче якої уповноважені структури не мають права продавати об’єкти.

За словами міністра, до складу комісій, які прийматимуть рішення про реалізацію майна, буде входити представник Міноборони, і якщо на певному етапі буде виявлено лобіювання інтересів певного покупця або штучно занижуватиметься ціна, цей контракт Міноборони не підписуватиме.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: