Зеленський хоче зробити Україну більш привабливою для імміграції іноземних IT-фахівців

Зеленський хоче зробити Україну більш привабливою для імміграції іноземних IT-фахівців

Уряд отримав доручення посприяти цьому

Кабмін за дорученням Володимира Зеленського має розробити низку законопроєктів, спрямованих на спрощення імміграції для іноземних айтішників, оподаткування в IT-сфері та розвиток профільної освіти в IT, зокрема міністри мають удосконалити процедуру отримання іноземними IT-фахівцями дозволу на імміграцію і отримання роботодавцем - IT-компанією дозволу на оренду іноземців.

Відповідний указ № 371 Зеленський видав 3 вересня.

Але в цьому ж законі йдеться про те, що за три місяці до ВР мають надійти законопроєкти, які спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку української IT-індустрії. Зокрема, на законодавчому рівні пропонується визначити тимчасові особливості оподаткування зарплат IT-фахівців, які перебувають в трудових відносинах з IT-компаніями. Це пропонується зробити для встановлення ефективного рівня податкового навантаження, сприяння детінізації сфери оплати праці та підвищення конкурентоспроможності вітчизняних IT-компаній на зовнішньому ринку.

Крім того, в указі йдеться про вдосконалення порядку здійснення процесуальних дій у кримінальному провадженні та розвиток освіти в галузі знань Інформаційні технології. Серед іншого пропонується проводити перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних з залученням навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців в IT-сфері.

Нагадаємо, що в Україні запрацювали імміграційні квоти для іноземних працівників IT-сфери. Від 21 липня вони вже можуть подавати документи.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів