Зеленський анонсував масштабне будівництво аеропортів "у всіх важливих точках України"

Дата публікації
Перегляди
5606
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеленський анонсував масштабне будівництво аеропортів "у всіх важливих точках України"

Фото: Сайт президента України

Президент хоче додати аеропорти до "Великого будівництва".

До програми "Велике будівництво" у 2021 року будуть додані аеропорти України, завдяки чому за кілька років у всіх важливих точках країни можуть з'явитися відремонтовані або нові летовища.

Такий намір висловив президент України Володимир Зеленський 1 вересня під час робочої поїздки до Полтавської області.

Так, президент ознайомився з проєктом реконструкції злітної смуги Полтавського обласного комунального підприємства "Аеропорт-Полтава", для повноцінної роботи якого необхідно реконструювати, зокрема, злітно-посадкову смугу.  Зі слів в. о. генерального директора аеропорту, на це потрібно виділити 425 млн грн. 

Своєю чергою, Зеленський запевнив, що вже цьогоріч кошти на ремонт смуги будуть закладені в обласному бюджеті. Крім того, президент сказав, що у всій країні є "смуга, або термінал. І якщо документи будуть цьогоріч, то в наступному році ми збудуємо (аеропорт. - Ред.)".

"Ми обов'язково внесемо полтавський аеропорт до другої частини нашої програми "Велике будівництво", там, де будуть аеропорти у всіх важливих точках України. Ми їх почнемо будувати у 2021 році, збудуємо, я впевнений, за два-три роки всі аеропорти, які необхідно", - цитує УНІАН Зеленського.

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко уточнив, що 2021 року роботи з ремонту смуги будуть додані до програми "Велике будівництво". 

Нагадаємо, раніше  президент Володимир Зеленський заявив, що у в межах "Великого будівництва" в навчальних закладах України в 2021 році почнуть будувати басейни. Також наступного року продовжиться спорудження шкіл, дитячих садочків, почнеться відновлення культурних пам'яток, але зауважив, що спочатку потрібно спорудити дороги. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
5606
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація