Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський дав громадянство України сирійцю, який допомагав звільняти українських моряків

Президент відзначив його видатні заслуги перед нашою країною.

Президент України Володимир Зеленський своїм указом надав громадянство України уродженцю Сирії Тамеру Мохаммеду Маджеду Аль-Тунсі.

В указі йдеться, що український паспорт сирійцеві дають за видатні заслуги перед Україною.

За даними "Думской", 47-річний Аль-Тунсі довгий час мешкає в Одесі. Він є засновником кількох українських та сирійських компаній, а також є почесним консулом України в Алеппо. Підприємець активно займається благодійною діяльністю в Одесі.

Тамер Аль-Тунсі допомагав українським громадянам евакуюватися з охопленої війною Сирії, а минулого року брав участь у звільненні українських моряків з корабля "Старшина Деров", заарештованого в сирійському порту Тартус.

У 2016 році тодішній президент Петро Порошенко нагородив Аль-Тунсі орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Нагадаємо, 28 травня, президент України Володимир Зеленський своїм указом повернув громадянство екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі. Той анонсував своє повернення на середу, 29 травня. Прикордонники до політика претензій не мають і пропустять його у аеропорту.

ВідеоЗеленський повернув Міхеілу Саакашвілі українське громадянство

На сайті президента Володимира Зеленського з'явився указ, який вносить зміни до указу президента Порошенка і відновлює грузинському політику українське громадянство. За офіційною інформацією, лишили Саакашвілі громадянства через те, що він нібито надав недостовірні дані про себе. Іншою причиною називають особистий конфлікт з Петром Порошенко.  

Зеленський повернув Міхеілу Саакашвілі українське громадянство

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції