Зеленський дав пораду щодо вибору професії, яка буде успішна після пандемії коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зеленський вважає, що після пандемії розпочнеться найсильніша економічна криза.

Президент Володимир Зеленський вважає, що після пандемії коронавірусу слід змінювати ставлення до себе, до пріоритетів у житті і до професій. У майбутньому, на думку президента, найбільше перспектив і успіху матимуть представники ІТ-сфери.

Про це сказав Володимир Зеленський в Skype-інтерв'ю канадському виданню "The Globe and Mail", передає Офіс президента.

Так, глава держави розповів, що якби зараз його 15-річна донька запитала у нього поради щодо вибору професії, він би порадив їй обрати таку роботу, де вона зможе заробляти сама, на відстані та без колективу, завдяки діджитал-програмам.

"Те, що вже відбулося, – це зміна ставлення до себе, до своєї професії... У світі з'явиться новий напрямок, новий підхід до освіти, до освітніх програм. Я розумію, що дітям важливо бути та навчатися разом – це соціум, мікроклімат – але ми повинні бути готовими до таких викликів. Думаю, майбутні Рокфеллери з'являться саме з IT-технологій. Це вже є, але їх буде ще більше", - прокоментував президент.

Зеленський також висловив думку, що після пандемії усім країнам буде дуже важко, але завдяки коронавірусу лідери країн звернули увагу на стан своєї медицини і зрозуміли, що вона у всіх несучасна.

"Зараз ми бачимо, як пандемія забрала стільки життів у всьому світі. Треба змінювати пріоритети, припинити всі війни, всі кошти та технології мають бути спрямовані на охорону здоров'я, на медицину, кліматичні проблеми. Треба переглянути систему боргів. Зараз усім країнам буде дуже важко, якщо ми цього не зробимо. І у всьому світі розпочнеться найсильніша економічна криза", - додав президент Володимир Зеленський.

Як повідомлялося, під час Skype-інтерв'ю The Globe and Mail Володимир Зеленський розповів, що планує зустрітися з лідерами Німеччини, Франції та РФ найближчими місяцями. 

Нагадаємо, раніше глава держави зізнався, що у житті найбільше непокоїться за дітей. "… боюся дуже за дітей. Прям ... Прям на такому рівні. Вважаю, не зовсім нормальному. Вважаю, є перебір", - сказав Володимир Зеленський в інтерв'ю УП. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції