Зеленський дав завдання вибороти право на проведення Олімпійських ігор в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент України вважає, що потрібно розробити план на чотири роки.

Президент України Володимир Зеленський наполягає на необхідності стратегічного плану, аби претендувати на проведення Олімпійських ігор. Таке завдання він поставив під час спілкування з міністром молоді та спорту Ігорем Ждановим та президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою.

Про це пише пресслужба президента.

За словами Зеленського, насамперед потрібно розбудовувати спортивну інфраструктуру, яку потім можна буде використати для проведення Олімпійських ігор.

"Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за 3-4 роки все побудувати, і тоді можемо бути в черзі і прийняти Олімпіаду. Ми повинні бути амбітними Треба дати завдання нашим хлопцям, які шукають інвестиції, дати завдання нашому бюджету, щоб щорічно виділялися гроші на об'єкти, які нам потрібні, а потім будуть використані для Олімпіади. Треба хоча б намагатися цього досягти", – сказав президент.

Своєю чергою Сергій Бубка зазначив, що найближчі Олімпійські ігри, на проведення яких Україна може подавати заявку, – це зимова Олімпіада у 2030 році чи літня – у 2032 році.

Водночас президент Національного олімпійського комітету України додав, що наразі найбільш реалістично провести в нашій країні одні з наступних зимових чи літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

Нагадаємо, що Харків претендує на проведення Суперкубка УЄФА 2021 року на ОСК "Металіст". Окрім України, свої заявки подали Білорусь, Північна Ірландія та Фінляндія. У травні 2018 року Київ приймав фінал Ліги чемпіонів, у якому "Реал" встановив суперрекорд турніру, обігравши "Ліверпуль".

Відео Ексгубернатор Ріо-де-Жанейро звинуватив Сергія Бубку у хабарництві

Сержіу Кабрал свідчив у суді щодо звинувачень у корупції, які висувають йому, і заявив, що заплатив за можливість для Ріо провести Олімпійські Ігри-2016. Гроші передавав через посередника - президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Ламіна Діака. Той нібито здобув голоси на користь бразильської столиці. Серед імен членів Олімпійського комітету, які начебто виявили бажання продати голоси, і прозвучало ім'я Сергія Бубки.    

Ексгубернатор Ріо-де-Жанейро звинуватив Сергія Бубку у хабарництві

Залиште свій коментар

Вибір редакції