Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський доручив уряду спростити процедуру переміщення громадян та товарів через лінію розмежування на Донбасі

Президент дав завдання Кабміну.

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розглянути спрощення процедури переміщення громадян і товарів через лінію розмежування на Донбасі. Про це йдеться в указі №738 від 7 жовтня.

"Кабінету Міністрів України невідкладно вжити заходів щодо опрацювання питання про спрощення в'їзду осіб, переміщенні товарів на тимчасово окуповані території в Донецькій і Луганській областях та про виїзд осіб, переміщенні товарів із цих територій", - йдеться в указі.

Уряду пропонується організувати надання медичної допомоги, допомоги у пересуванні осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на пунктах в'їзду/виїзду, на яких здійснюються заходи контролю.

Згідно з документом, необхідно чітко унормувати питання облаштування, утримання і функціонування КПВВ, забезпечити поліпшення умов проїзду і безпеки руху шляхом виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення Н-21 Старобільськ - Луганськ - Хрустальний - Макіївка - Донецьк (на ділянці Старобільськ - Щастя) і Т1306 Сєвєродонецьк - Новоайдар.

Генеральний штаб Збройних сил повинен надати цілодобову охорону та освітлення місць зберігання будівельних матеріалів, а також залучених до виконання ремонтно-відновлювальних робіт автотранспортних засобів та спеціалізованої інженерної техніки.

Крім того, Генштабу слід забезпечити своєчасне виконання робіт по монтажу тимчасової мостової конструкції з метою створення зручних умов для проходу громадян на період проведення ремонтно-відновлювальних робіт мостового переходу через річку Сіверський Донець і безперебійне функціонування КПВВ "Станиця Луганська".

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Вадим Пристайко повідомив, що розведення військ у районі Золотого і Петрівського зірвано і перенесено у даті через обстріл бойовиків.

Відео Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Контрольний пункт в'їзду-виїзду в Станиці Луганський відсьогодні працюватиме у скороченому режимі. Увесь тиждень через нього людей пропускатимуть до 18-ї години, а не до 20-ї, як раніше. Графік роботи змінили через розмінування території навколо зруйнованого мосту. Роботи ведуть на тимчасово окупованій території.  

Через розмінування території навколо зруйнованого мосту КПВВ у Станиці Луганській змінює графік роботи

Залиште свій коментар

Вибір редакції