Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зеленський ініціює скасування віз для іноземних туристів, які хочуть відвідати Україну

Зеленський ініціює скасування віз для іноземних туристів, які хочуть відвідати Україну

Президент запропонував визначити в кожній області "туристичний магніт".

Президент Володимир Зеленський поставить завдання Міністерству закордонних справ розглянути можливість лібералізації візового режиму для іноземців, які відвідують Україну з туристичною метою. Скасувати візи, на думку глави держави, можна для громадян Китаю, Австралії, Нової Зеландії чи арабських країн.

Про це Зеленський сказав на зустрічі з представниками туристичної галузі на території Кам'янець-Подільської фортеці в рамках робочої поїздки до Хмельницької області, інформує сайт президента.

"Треба лібералізувати візову політику: якщо країни скасовують візи для українців, які приїжджають до них, – ми для них скасовуємо. Нам треба конкурувати за туриста", – сказав Зеленський.

За оцінками туроператорів, іноземець за день витрачає 120-150 доларів і переважно перебуває в Україні три-чотири дні.

Президент закликав представників галузі разом попрацювати над тим, щоб зацікавити іноземних туристів відвідати унікальні місця в нашій країні.

"Є речі в Україні, яких немає в інших країнах, на які хочеться подивитися й показати їх західному туристу. Що ми можемо зробити просто цього літа, щоб привабити іноземного, західного туриста, який привозить гроші?" – зазначив він.

Зеленський наголосив, що через пандемію коронавірусу та закриття кордонів з’явилися можливості для розвитку внутрішнього туризму, і українська влада має намір працювати над збільшенням туристичної привабливості України. Він запропонував визначити в кожній області України "туристичний магніт" – об’єкт, який могли б розвивати влада та бізнес, щоб привабити туристів.

"Моя логіка була дуже проста: зробити історію "магнітів" у кожній області. Десь щось стоїть недобудоване, десь треба заново побудувати. Це ваш бізнес. Ми зацікавлені, щоб він розвивався та наповнював бюджет", – сказав глава держави.

Водночас представники туристичної галузі зазначили, що сьогодні справді відкрилося безпрецедентне вікно можливостей для розвитку внутрішнього туризму, однак часу для цього обмаль.

Глава держави запропонував визначити конкретні кроки, які можна швидко зробити для стрімкого збільшення туристичної привабливості України. Окрім того, у планах влади - запровадження медіакампанії з популяризації туризму в країні та розробка концепції розвитку туристичної галузі.

Також представники галузі зазначили, що в нашій країні обмаль хороших готелів, і доцільним було б запровадження цільових пільгових кредитів під будівництво готелів та резортів. Окрім того, порушувалося питання запровадження пільгової ставки ПДВ для туристичної галузі.

Нагадаємо, учора, 4 червня, у МЗС повідомили, що незабаром Канада відправить місію, яка оцінить можливість укладення угоди про спрощення візового режиму для українців. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції